Eurona by Cerny

Úklidové a kosmetické prostředky

EURONA by CERNY vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, především jsou oblíbené v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Společnost je na trhu již 17 let. Od roku 1995 se její zakladatel Lukáš Černý začal zabývat výrobou a výzkumem nejnovějších trendů v oblasti bytové drogerie a kosmetiky. V současnosti působí Eurona již nejen na českém, ale i na slovenském a polském trhu.

EURONA by CERNY má ve svém portfoliu několik produktových řad s počtem, který dnes překračuje 300 výrobků. Bytová kosmetika pod značkou EURONA by CERNY, profesionální vlasová kosmetika CERNY COSMETIX professional, tělová kosmetika CERNY cosmetix.

Všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí bez obsahu chlóru, formaldehydů a fosfátů. Nikdy netestované na zvířatech a jsou baleny do recyklovatelných materiálů s velkým důrazem na ochranu životního prostředí. Produkty jsou vyrobené s použitím těch nejčistších a nejlepších komponentů zaručujících díky originálním recepturám ty nejexkluzivnější vlastnosti všech výrobků. Vyberte si z velkého počtu vůní z pohodlí Vašeho domova a poznejte filozofii tří řad EURONA by CERNY.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve který se produkty vyrábí.

Můžete výrazně ušetřit za výrobky, které každý běžně kupuje. Jednoduše objednáte drogerii a kosmetiku přímo od výrobce a za výhodné velkoobchodní ceny. Získáte nejen možnost nákupu luxusních pomocníků, ale i výrazné úspory peněz.

Je zaručena 100% garance kvality = pokud Vám výrobek nevyhovuje, máte možnost jej do 30 dnů vyměnit nebo vrátit, a bude Vám vyplacena celá částka zpět.

Našim zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domů a objednávat můžete v pohodlí Vašeho domova, kdykoliv i on-line.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Archiv článků