Aloe Vera jako hlavní složka ve výrobcích Eurona

Společnost Eurona by Cerny používá Aloe Vera v celé řadě svých výrobků (od aviváží, koncentrovaných pracích prostředků a speciálů pro děti, přes prostředky na ruční mytí nádobí a tekutá mýdla až po výživové doplňky a kosmetické produkty).

Plně využívá přírodních neocenitelných vlastností, které Aloe Vera nabízí a přináší na trh široké spektrum unikátních produktů, které vznikají pod záštitou ekologické filosofie společnosti.

Aloe Vera & Clinical Carehttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/aloe2.jpg

Exkluzivní produktová řada Clinical Care zahrnuje kosmetické produkty a produkty na podporu zdraví a vitality založené na blahodárních účincích rostlin a léčivých bylin a najdete v nich mimo jiné výhradně tu nejkvalitnější odrůdu Aloe Vera Barbadensis Miller, která je pěstována důsledně ve svém přirozeném prostředí v Jaumavském údolí v oblasti východního Mexika. Záruku kvality dokládá celá řada certifikátů (Kosher, Halal, GMP) a také certifikát I.A.S.C. (International Aloe Science Council).

Kontrola kvality, čistoty a šetrnosti zpracování

Společnost nadále klade velký důraz na profesioální postup zpracování Aloe Vera od zasazení až po finální produkt.

Jak se zpracovává Aloe Vera?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Vnější listy, z jejichž dřeně se získává tekutý poklad v podobě gelu, se sbírají, jakmile dosáhnout stáří 4-5 let, tedy v nejvhodnějším období, kdy je jejich obsah nejkvalitnější.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Listy opakovaně projdou důkladnou vodní lázní, při níž jsou zbaveny případných mechanických nečistot.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Následná kontrola zajistí výběr jen těch listů, které jsou perfektně čisté, zdravé a silné -  tedy vhodné pro další zpracování.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Vršky a spodky listů jsou odkrojeny, trny odstraněny a následně tzv. filetovány (slupky, které jsou v tomto případě odpadním produktem, se vracejí  zpět na plantáže, kde se využívají jako hodnotné ekologické hnojivo).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Výsledkem procesu filetování je zisk organického lehce rosolovitého Aloe vera gelu (tak je nazývána cenná přírodní dužina).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Posléze znovu probíhá kontrola a přísný výběr, opětovná vodní lázeň a kompletní revize kvality získaného Aloe.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Přírodní dužina je rozdrcena, prochází procesem mikronizace, pasterizace a chlazení na pokojovou teplotu.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Pečlivá kontrola v každé fázi výrobního procesu je završena finálním testem odebraných vzorků v podobě mikrobiologické analýzy.

Výjimečnost získaného gelu spočívá ve velmi přísném dodržování absolutní mikrobiální čistoty v jednotlivých fázích výroby, a především v profesionálním certifikovaném zpracování a stabilizaci za nízkých teplot, díky čemuž je zachována blahodárná účinnost a hodnota všech v Aloe obsažených látek.

S.O.S. Aloe sprej první pomoci

Eurona by Cerny Aloe Vera S.O.S. sprej s obsahem 85% ALOE PURE (přírodní Aloe Vera gel) blahodárně účinkuje nejen při drobných poranění a podráždění pokožky (po opalování, bodnutí hmyzem, na omrzliny,..), ale jeho hojivou sílu znásobuje také NATURAL DOCTOR v podobně kombinace 19 léčivých bylinek.

Efektivně tak působí také proti nejrůznějším kožním problémům, proti plísním a bakteriím, při problémech s uzlinami, astma atd.

Zároveň si s jeho pomocí můžete připravit regenerační chladivé obklady na citlivou pokožku očních víček nebo bolavá místa na těle (záda, krční páteř, svaly, klouby atd).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/aloe3.jpg

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků