Revitalizační tělové bambucké máslo s rakytníkem a vitaminem E

 

Jedním ze vzácných darů přírody je bambucké máslo. Je ceněno pro své vysoce zvláčňující a hydratační  účinky. Navíc v kombinaci s rakytníkovým olejem a vitaminem E hloubkově vyživuje a zanechává vaši pokožku sametově hebkou.

 

Ocení ho i lidé s citlivou pokožkou nebo alergici, neboť je velmi dobře tolerováno a nezpůsobuje žádné reakce na pokožce.

 

Bambucké máslo bylo objeveno již ve starověku, kdy jeho blahodárných účinků využívala egyptská královna Kleopatra, dcera bohyně Isis.

 

Jaké jsou účinky bambuckého másla?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Chrání buňky pleti před účinky volných radikálů a zvyšuje její obranyschopnost.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsauje vysoké množství vitaminů (A, D, E, F), které působí v těle jako antioxidanty a pomáhají zpomalovat stárnutí pokožky.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Hloubkově hydratuje, vyživuje a regeneruje.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Výrazně zvyšuje elasticitu pokožky.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Díky vynikající snášenlivosti je vhodné i pro velmi citlivou pleť a lidi s kožními problémy (ekzémy, dermatitida, extrémně suchá).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Zmírňuje pojevy alergií, popálenin od slunce, omrzlin a zklidňuje podrážděnou pokožku (např. po epilaci, bodnutí hmyzem).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Urychluje hojení.

 

Věděli jste, že...

.. bambucké máslo se získává z ořechovitých plodů stromu Vitellaria paradoxa (u nás pod názvem Máslovník), který je v řadě zemí afrického kontinentu za posvátný. Z toho důvodu se plody nesmí ze stromu trhat, ale nechávají se opadat a teprve pak se sbírají a šetrně zpracovávají.

 

Přejít na výrobek Revitalizační tělové bambucké máslo s rakytníkem a vitaminem E, 100ml

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků