http://kosmetika-drogerie.deni.cz/woman.jpgTak jak to tedy je? Co všechno získám, když si poprvé objednám za 2.000 Kč a více v katalogových cenách? Jaké to má výhody?

 

1. Neplatíte poštovné. Ani kačku nazbyt :)

Veškeré objednávky přesahující 1.500 Kč v katalogových cenách se sprosťují placení dopravy. Ať už si pošlete balíček do jakéhokoli koutu České republiky, máte poštovné zdarma.

2. Box kompletních vzorečků avivážíhttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorky3.jpg

Koho by nepotěšilo 29 x 20 ml vzorků aviváží? Vzorečky aviváží je nejlepší způsob, jak si vybrat svou nejoblíbenější vůni a nejen to, ukažte vzorečky s katalogem svým známým a dejte jim tak možnost pročichat se také ke své vůni :) Vzorečky jsou nepostradatelným pomocníkem u katalogového prodeje. Vzorečky můžete zdarma získat pouze u prvoobjednávky.

3. Sada Start Packet

Start Packet je součást vaší první zásilky nehledě na výši prvoobjednávky. Tato sada obsahuje: aktuální katalog Eurona, ceník, 2ks tištěného formuláře pro objednání, reklamační formulář, případně časopis Eurona News, ve kterém se dozvíte o Euroně všechno :)

4. Voňavý dárek od našeho týmu poradců :)

Naše zákazníky a poradce si hýčkáme. Dovolte nám, ať o vás můžeme pečovat a vyberte si jeden ze tří krásných balíčků :) http://kosmetika-drogerie.deni.cz/1d.jpghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/2d.jpghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/3d.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky