Speciální mýdlo na ovoce a zeleninu

 

Věděli jste, že mnoho pesticidů, které se v dnešní době běžně používají, mají toxické účinky na lidský organismus a mohou například negativně ovlivnit vývoj nervové soustavy? Řada pesticidů je řazena mezi tzv. endokrinní disruptory, které mají schopnost narušovat hormonální systém člověka.

 

Snahy pěstitelů ovoce a zeleniny, stejně jako záměry obchodních řetězců a obchodníků, dnes dosahují v jejich praktikách tak daleko, že kromě chemických postřiků na zvýšení výtěžnosti, snížení kazivosti a napadení plísněmi či houbami se používají i další chemické postupy k úpravě ovoce a zeleniny. Tu si pak většina z nás koupí v obchodech.

 

Aby zboží dobře vypadalo je např. uměle dobarvováno. To vše je na povrchu ovoce a zeleniny. Samotné omytí čistou vodou však tyto látky nedokáže odstranit. Jedinou možností je speciální přípravek, jehož jemné tenzidy dokáží narušit tyto vrstvy chemických látek na povrchu ovoce a zeleniny a následně účinně opláchnout vodou - nejlépe vlažnou. Speciální mycí prostředek na ovoce a zeleninu Eurona byl vyvinut s co největším ohledem především k lidskému zdraví.

 

V žádném případě nemění chuť ani vůni ovoce a zeleniny, je velmi dobře oplachovatelný, účinně odstraňuje nečistoty, pesticidy, barviva apod., které snadno a rychle smyjete. Aktivní složka tohoto prostředku je přímo určená pro potraviny a potravinářský průmysl, navíc obsahuje přírodní extrakty ze zázvoru a z grepových jader.

 

Jaké ovoce a zeleninu mohu mýdlem omýt?

 

Všechny citrusy, jablka, hrušky, banány, ananas, peckoviny, meloun. Všechna kořenová zelenina, tzn. květák, brokolice, bylinky, atd.

 

Např.: Meloun a banán držíte při konzumaci v rukou, i vaše děti. Z rukou se opět mohou dostat do těla s jinou konzumovanou potravinou.

 

Zásadní vlastnosti mýdla v bodech:

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Omývá stopy chemických přípravků, postřiků a pesticidů, které nelze smýt pouhou vodou.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Odstraňuje nežádoucí znečišťující látky jako např. oleje, prach a výfukové plyny.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsahuje přírodní extrakt z grepových jader, jsou ceněna pro antiseptické a desinfekční účinky.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsahuje přírodní extrakt ze zázvoru, který je vyhlášený antibakteriálními a protizánětlivými účinky.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nezanechává žádnou příchuť.

 

Jak správně mýdlo na ovoce a zeleninu použít?

 

Aplikujte pomocí rozpračovače na povrch ovoce nebo zeleniny. Nechte 1 minutu působit. Dokonale opláchněte ovoce či zeleninu proudem vlažné vody.

 

Speciální mýdlo na ovoce a zeleninu Eurona, 500 ml

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků