Doprava bez starostí

Nabízíme pohodlné doručení domů. Zásilku platíte až při převzetí zboží a především: Pokud objednáte nad 1.500 Kč v katalogových cenách, získáte dopravu zcela zdarma!

Doprava zdarma pro objednávky nad 1.500 Kč v katalogových cenách.

Když hodnota zboží ve vašem košíku přesáhne 1.500 Kč s DPH, náklady spojené s dopravou za vás hradíme my.

Možnosti dopravy:

  • Doprava domů (DPD, 90 Kč)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnosti DPD, která zaručuje bezpečnou přepravu. Cena dopravy je v tomto případě 90 Kč a DPD je aktuálně možné využít pouze na území České republiky.

Po vydání zásilky ze skladu Eurony vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS ohledně termínu doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům.

 

 

Komentáře   

-1 #1 Yveta Drobná 2014-08-23 16:55
Využívám výhradně dopravu zdarma. 1500 není zase tolik.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků