Vedlejší práce. Zn. bez vstupního poplatku.

I tak může vypadat inzerát na internetové inzerci. Co je to za blbost, napadne vás. Proč by někdo chtěl poplatky za to, že nabízí práci? Bohužel není to tak neobvyklé, že se mnoho lidí pod záminkou příslibu práce, snaží získat peníze. Kdo hledá takovou práci? Většinou lidé co mají špatnou zkušenost s tím, že už nějakému podvodníkovi naletěli. Stále věří, že může fungovat například nadepisování obálek, navlékání korálků apod. Bohužel takové nabídky už z podstaty věci nemohou fungovat, a proto jde většinou o podvod nebo o velice špatně placenou práci.

Jenže co dělat pokud potřebujete zvýšit příjem?

Doporučujeme vám vyzkoušet možnost spolupráce s námi s Euronou. Stačí mít jen podnikavého ducha a můžete snadno pracovat pouze samy pro sebe. Má to spoustu výhod a těmi největšími jsou například vyšší výdělek, možnost naučit se něco nového a možnost vybrat si, kdy budu pracovat.

Komentáře   

+1 #1 Yveta Drobná 2014-08-22 16:41
Jako vedlejšák je občasná distribuce zboží celkem fajn, ale opravdové peníze jdou vydělat jen pokud to děláte na plno. ;-)
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků