New Page 5

Vy se ptáte, my odpovidáme

1. díl

Začala jsem používat prášek od myčky a celé sítko dole v myčce zůstává velmi silně znečištěné a na nádobí je povlak. Co s tím?

Pro zlepšení výsledku mytí mohu doporučit, abyste vyzkoušela snížit dávkování prášku až o polovinu, vzhledem k místním poměrům látek rozpuštěných ve vodě může být povlak způsoben zbytečně vysokou koncentrací mycího prostředku a sníženým dávkováním vody programem myčky. Dále může pomoci nastavení vyššího dávkování leštidla. Jestliže ani po vyzkoušení doporučeného postupu nedosáhnete odpovídající kvality umytí nádobí, doporučuji pak balení prášku do myčky vrátit formou reklamace a Eurona Vám zašle k odzkoušení tekutý gel do myčky nádobí, který má jiné vlastnosti a může Vašim místním poměrům lépe vyhovovat.

Dobrý den, vím, že je teprve leden, ale chtěla bych se zeptat, které z hnojiv lze použít na rododendrony? Vím, že jsou dost choulostivé na hnojivo.

Doporučila bych Tekutou bioesenci nr. 7007,  která by měla být ze všech hnojiv pro rododendrony nejpříznivější.

Jaký je rozdíl mezi Pohlcovačem pachů Antitabac a Neutrálem?

Oba produkty velice účinně odstraní shodně až 95% různých druhů zápachu a mají širokou paletu využití. Pohlcovač pachů Antitabac je nicméně vyvinut hlavně na neutralizaci cigaretového kouře.

Jak dlouho vydrží sáček sachetky vonět?

Obecně sachetky vydrží vonět alespoň měsíc, v uzavřených prostorech se prodlouží doba až na 6 měsíců, naopak na slunci  a v místech s rychlou výměnou vzduchu je odpařování rychlejší. Doba, po kterou sachetky voní je ovlivněna okolními podmínkami a také Vašim subjektivním vnímáním vůně. Po čase ji totiž přivyknete a už ji tak intenzivně nevnímáte.

Co se stane, když předávkuji květiny univerzálním hnojivem?

S univerzálním organickým hnojivem se nemusíte obávat předávkování. Opakovat hnojení je doporučeno během vegetačního období 1x za 14 dní, takže potom opakujte další hnojení přibližně za 2 týdny.

Co to znamená "dvoufázové tablety"?

Tablety Eurona jsou formulovány na základě snadno odbouratelných nízkopěnivých tenzidů, které se uplatňují při fázi mytí jako mycí a v následné oplachové fázi zabraňují tvorbě kapek, chrání materiály před narušením povrchu a dekoru, a pomáhají vytvářet lesklý vzhled. Přes toto působení doporučujeme používat leštidlo dávkované přímo do fáze oplachu i regenerační sůl, aby výsledek mytí byl dlouhodobě co nejlepší. Plné nahrazení postupného dávkování přípravky dva v jednom není nikdy stoprocentní a přítomnost později potřebných složek již od začátku v mycím roztoku vede k nutnosti jejich předávkovávání, tím k vyšší spotřebě než by bylo nutné při rozděleném dávkování, což zbytečně zatěžuje přírodu. Máte-li svůj postup mytí vyzkoušený pro Vaše místní podmínky s dobrým výsledkem, není potřeba na něm nic měnit.

Chtěla jsem se zeptat na výrobek nr. 3110, nemohu ho v eshopu najít.

Dětské tekuté mýdlo Sladké jahůdky nr. 3110 se bohužel již nevyrábí.

Zákaznice má sedačku z eko-kůže (syntetika) a chtěla by ji vyčistit. Mohla by použít multifunkčního agenta s aktivním kyslíkem? Má strach, aby si ji nějak nezničila. Není to sice nová sedačka, ale přesto. Nebo co bych jí spíše mohla doporučit?

Na kůži i ekokůži má Eurona speciální čisticí a impregnační prostředky. Čistící prostředek na pravou kůži jemný nr. 3175, S.O.S. čistící prostředek na skvrny na pravné kůži nr. 3177 a dále Speciální impregnační prostředek na pravou kůži a imitaci kůže nr. 3176.

Jak dlouhou má trvanlivost Aloe vera gel?

Trvanlivost Aloe vera gelu je 24 měsíců. Po otevření je doporučeno spotřebovat do 1 měsíce.

Proč se Čistič na trouby a grily nemá používat na samočistící trouby?

Samočistící trouby se čistí systémem vypékání za vysoké teploty okolo 400 C, tudíž není možné k tomu používat přípravky.

Zákaznice má nerezový sporák, který nemůže pořádně vyčistit. Nejspíš má na něm připečené zbytky jídla. Který z výrobků bych jí mohla doporučit?

Na nerezový sporák se zapečenými zbytky jídla je možné nejprve požít čistič na grily a trouby a následně případně dočistit přípravkem na nerezové povrchy.

Chcela by som sa spýtať, ktorý z výrobkov Eurona by ste odporúčali na pravidelné čistenie a odmastňovanie chromových tyčí na pole dance.

Doporučit lze na odmaštění a umytí naředěný univerzál, následně potom postříkat a setřít protiskluzovou leštěnkou. Nejprve doporučíme leštěnku vyzkoušet na menší části tyče, aby se nezměnila přirožená hladkost.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků