Bezpečné zazimování bazénu

Před každou zimou je nutné bazén nachystat a připravit na zimování.

5 kroků při správném zimování bazénů.

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nezapomeňte, že zazimovat bazén je nutné dřív začne mrznout. Ideální je nechat přípravy až budou venkovní teploty kolem 10 až 15 stupňů.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nejprve je před zimou nutné důkladně vyčistit filtraci. Nechte proto chvilku běžet filtraci na zpětný chod aby se filtr vyčistil. Poté odpuste ještě část vody. Stačí asi 30%. Zhruba 20cm pod zpětné trysky

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Před zamrznutím je nutné umístit do bazénu plastové plováky, aby led při zamrzání nepoškodil stěnu bazénu. Jako plovák vám nejlépe poslouží obyčejné PET láhve které asi do půlky napustíte vodou.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nakonec využijte náš prostředek pro dlouhodobé ošetření vody (Pure Care nr.7501). Tento speciální bezchlórový přípravek zajistí dlouhodobé ošetření bazénové vody. Přípravek ošetřuje vodu a brání množení plísní, hub, řas, bakterií atd. O ošetřenou vodu se jíž následně nemusíte bát. Doporučujeme dávkovat cca 300-400ml/10m3.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nezapomeňte na zimu bazén zakrýt plachtou.

 

Bezchlorový tekutý prostředek na šetrné ošetření, 1000 ml

Komentáře   

0 #1 Yveta Drobná 2014-08-23 16:57
Tak nevím jestli bude ještě letos pěkné počasí. Snad příjde v září babí léto. Každopádně ty rady na zimování na podzim ozkouším.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků