Registrace do Eurony

Registrace u Eurony vám přinese výhodnější ceny a snadné objednání výrobků, Navíc katalog, vzorky a mnoho dalších výhod.  Registrace je zdarma. Žádné poplatky ani povinné nákupy. Výrobky rozváží přepravní služba DPD.

Registrace do Eurony klubu vznikne automaticky pokud si u nás něco objednáte.

Registrací získáte:
Levnější výrobky a prodejní marži 20 až 30 %. Katalogy zdarma (katalog je platný skoro rok, do vydání nového katalogu, není potřeba investovat každý měsíc do katalogů). Každý měsíc slevový leták do Vaší schránky. Eurona vám poskytne i dobrovolné a bezplatná školení. Na výrobky poskytuje 100% garanci kvality výrobků s 30 denní lhůtou na vrácení zboží. Můžete objednávat kdykoliv bez jakýchkoliv minimálních množství. Dodání zboží je opravdu velmi rychlé. Přepravní služba DPD vám přiveze zboží kamkoliv i vyberete a to do 24 hodin od objednání. Zboží můžete zaplatit na dobírku, to znamená v hotovosti při převzetí zásilky. Zboží můžete dál jakkoliv prodávat za katalogové ceny a tvořit si zisk, nebo registrovat další zákazníky a prodejce. Při budování obchodního týmu získáte nárok na  provizi z jejich obratu. Konkrétně můžete dosáhnout na provizi od 3 do 21 %.

Jak získat zdarma vzorky aviváží k první objednávce?

Chcete zdarma tester parfemací aviváží v hodnotě 259-, Kč? Při první objednávce v hodnotě 2.000,- Kč v katalogových cenách bude Váš. Opravdu ho získáte úplně zadarmo. Stačí jen koupit zboží za 200 Kč. Tester obsahuje všechny vzorky parfemací, které najdete nejen v avivážích, ale i u jiných výrobků. Doporučujeme tester vůní jako základní prodejní pomůcku.

Ať již jste zákazník nebo poradce, tak můžete:
1) Nakupovat výrobky za velkoobchodní ceny pro sebe a své blízké.
2) Prodávat Eurona drogerii za katalogové ceny a tím si něco přivydělat.

Již první nákup je za výhodnější ceny A (v ceníku) tedy bez obchodní
přirážky 20 %. Další měsíc už můžete mít ceny bez 25 % nebo 30 % marže. Nejedná se o slevu z katalogové ceny, ale o Vaši obchodní přirážku k nákupní ceně aby vám dala cenu katalogovou.
Nákupní ceny jsou dané v ceníku (cena A, B nebo C)

Ještě jednou shrneme možnosti a výhody registrace v týmu Eurona.

1) Registrovaný zákazník získá:
Registraci zdarma k levnějším nákupům. Možnost cen bez obchodní přirážky 20, 25 nebo 30%. Kupte třeba 1 výrobek nebo i plný kamión je to jedno. Žádné limity ani povinné nákupy. Můžete  registrovat další zákazníky nebo poradce. Pokud zboží prodáte dál za katalogové ceny, získáváte tak zisk z přímého prodeje 20-30 %. Na tuto činnost není třeba ŽL (živnostenský list). Z týmu který vytvoříte máte nárok na provize z obratu 3 až 21%. Provize z Vaší sítě jsou vypláceny formou zboží (z následující objednávky se provize odčítá a neplatí. Jakmile příjem ze struktury bude na takové výši, kdy se Vám vyplatí ŽL pořídit, přecházíte na statut poradce, provize vám budou chodit na účet.

2) Nezávislý poradce získá:
Okamžitý zisk z osobního prodeje jako u zákazníka 20-30 %. Za budování sítě dostáváte provize 3 až 21% které vám chodí na účet. Nutný ŽL (živnostenský list).

Eurona má krásný katalog který věřme že vás zaujme. Při přepočtu na dávkování určitě zjistíte, že můžete výrazně ušetřit. Obvykle navíc zákazníka zajímá pouze cena, ale i kvalita, zdraví atd. Drogerie je velice dobře prodejná. Vše je o osobním podání poradce, stačí jen zákazníkům představit výrobky. Spočítejte si, že nic není tak drahé, jak na první pohled vypadá. Výrobky jsou koncentráty, proto některé ceny mohou na první pohled zákazníka odradit. Cena v katalogu není např. pouze za litr, ale jako například za 8 litrů.

Komentáře   

+5 #1 Pavla Vacíková 2016-01-23 19:10
Dobrý den, chtěla bych se zaregistrovat. Je to možné.Děkuji
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků