Záruka na výrobky Eurona by Černý.

Záruční podmínky na Eurony výrobky:

Záruční podmínky na naše výrobky se řídí platnými právními předpisy České Republiky. Jako záruční list slouží faktura kterou s výrobky dostanete, tedy klasický nákupní doklad.

Nabízíme k výrobkům navíc záruku spokojenosti a kvality:

Co speciální záruka spokojenosti a kvality znamená. Od Eurony získáte navíc na její výrobky garanci nejvyšší kvality. Pokud nebudete s výrobkem spokojeni, můžete jen kdykoliv do 30 dnů vrátit (pokud ve výrobku zbývá aspoň 80 % obsahu). Eurona vám vrátí peníze nebo vám nabídne jiný výrobek. Záleží nám na Vaší maximální spokojenosti.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků