Záruka na výrobky Eurona by Černý.

Záruční podmínky na Eurony výrobky:

Záruční podmínky na naše výrobky se řídí platnými právními předpisy České Republiky. Jako záruční list slouží faktura kterou s výrobky dostanete, tedy klasický nákupní doklad.

Nabízíme k výrobkům navíc záruku spokojenosti a kvality:

Co speciální záruka spokojenosti a kvality znamená. Od Eurony získáte navíc na její výrobky garanci nejvyšší kvality. Pokud nebudete s výrobkem spokojeni, můžete jen kdykoliv do 30 dnů vrátit (pokud ve výrobku zbývá aspoň 80 % obsahu). Eurona vám vrátí peníze nebo vám nabídne jiný výrobek. Záleží nám na Vaší maximální spokojenosti.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky