Vaše příležitost výdělku s Eurona by Cerny

S Euronou máte možnost si přivydělat a my vám poradíme jak na to. Stačí se pouze stát naším spolupracovníkem. Získáte tak nejen řadu slev a výhod. Za nic neplatíte, žádné vstupní poplatky. Registrace je zcela zdarma.

Jak odpovíte na následujících několik otázek?

Chcete poznávat nové lidi a přitom vydělávat peníze? Máte nadšení, cílevědomost a odhodlanost? Jste společenský typ a vyhovuje Vám práce v kolektivu?

Eurona hledá hledá nové spolupracovníky. Můžete pracovat třeba i jen pouze přes internet. Vše podloženo smlouvou.

Vašim cílem bude najít nové zákazníky a prodejce. Náplní práce je tedy propagace a prodej drogistických výrobků nebo registrace nových zákazníků a prodejců.

Na začátek máte možnost získat zdarma sadu 29 vzorků vůni aviváží v hodnotě 349,- k vaší první objednávce nad 2.000,- v katalogových cenách. Sada vůní je spolu s aktuálním katalogem základní prodejní pomůckou.

Máte tři možnosti spolupráce:

První možnost vám peníze moc nevydělá. Pouze můžete ušetřit při nakupování výrobků pro vlastní potřebu a pro své blízké za výhodnější nákupní ceny = úspora času i peněz
 

Druhá možnost je prodej výrobků. Tady už si můžete přivydělat nějaké peníze.
A/ pro fyzické osoby s živnostenským listem (poradce = NRP) nebo bez ŽL (zákazník = NRZ)
B/ pro právnické osoby (firmy, restaurace, hotely, školy)

Třetí možnost je ve vybudování obchodní sítě. Tady jsou již opravdu zajímavé peníze. Důležité je postupně a trvale rozvíjet váš obchodní tým. Pro výplatu provizí je třeba zaslat do sídla společnosti:
- kopii Živnostenského listu
- kopii registrace plátce DPH (pokud je plátce DPH)
- podepsaný formulář registrace, který obdrží každý nováček e-mailem při zaregistrování

Vysvětlím vám tu i možnost slev, které Eurona nabízí. Od prvního nákupu už kupujete za nákupní ceny A (v ceníku) a později už můžete nakupovat za jěště výhodnější ceny B nebo C.

Příklad výpočtu zisku:

Aviváž a kondicionér EURONA - katalogová cena (KC) je 199 Kč.
Nákupní cena (NC):
A je 168 Kč - okamžitý zisk = 31 Kč
B je 161 Kč - okamžitý zisk = 38 Kč
C je 155 Kč - okamžitý zisk = 44 Kč

Získání cen "B" nebo "C" závisí na celkové výši všech osobních objednávek v KC.

Cena na další měsíc se stanovuje na konci měsíce podle celkové výše vašich osobních objednávek v KC a platí celý následující měsíc. Aktuální výši obchodní přirážky najdete ve své kanceláři poradce. Na každé faktuře dole naleznete obchodní informace o celkovém stavu a co vám ještě chybí pro splnění výhodnější "marže" na příští měsíc.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky