Vaše příležitost výdělku s Eurona by Cerny

S Euronou máte možnost si přivydělat a my vám poradíme jak na to. Stačí se pouze stát naším spolupracovníkem. Získáte tak nejen řadu slev a výhod. Za nic neplatíte, žádné vstupní poplatky. Registrace je zcela zdarma.

Jak odpovíte na následujících několik otázek?

Chcete poznávat nové lidi a přitom vydělávat peníze? Máte nadšení, cílevědomost a odhodlanost? Jste společenský typ a vyhovuje Vám práce v kolektivu?

Eurona hledá hledá nové spolupracovníky. Můžete pracovat třeba i jen pouze přes internet. Vše podloženo smlouvou.

Vašim cílem bude najít nové zákazníky a prodejce. Náplní práce je tedy propagace a prodej drogistických výrobků nebo registrace nových zákazníků a prodejců.

Na začátek máte možnost získat zdarma sadu 29 vzorků vůni aviváží v hodnotě 349,- k vaší první objednávce nad 2.000,- v katalogových cenách. Sada vůní je spolu s aktuálním katalogem základní prodejní pomůckou.

Máte tři možnosti spolupráce:

První možnost vám peníze moc nevydělá. Pouze můžete ušetřit při nakupování výrobků pro vlastní potřebu a pro své blízké za výhodnější nákupní ceny = úspora času i peněz
 

Druhá možnost je prodej výrobků. Tady už si můžete přivydělat nějaké peníze.
A/ pro fyzické osoby s živnostenským listem (poradce = NRP) nebo bez ŽL (zákazník = NRZ)
B/ pro právnické osoby (firmy, restaurace, hotely, školy)

Třetí možnost je ve vybudování obchodní sítě. Tady jsou již opravdu zajímavé peníze. Důležité je postupně a trvale rozvíjet váš obchodní tým. Pro výplatu provizí je třeba zaslat do sídla společnosti:
- kopii Živnostenského listu
- kopii registrace plátce DPH (pokud je plátce DPH)
- podepsaný formulář registrace, který obdrží každý nováček e-mailem při zaregistrování

Vysvětlím vám tu i možnost slev, které Eurona nabízí. Od prvního nákupu už kupujete za nákupní ceny A (v ceníku) a později už můžete nakupovat za jěště výhodnější ceny B nebo C.

Příklad výpočtu zisku:

Aviváž a kondicionér EURONA - katalogová cena (KC) je 199 Kč.
Nákupní cena (NC):
A je 168 Kč - okamžitý zisk = 31 Kč
B je 161 Kč - okamžitý zisk = 38 Kč
C je 155 Kč - okamžitý zisk = 44 Kč

Získání cen "B" nebo "C" závisí na celkové výši všech osobních objednávek v KC.

Cena na další měsíc se stanovuje na konci měsíce podle celkové výše vašich osobních objednávek v KC a platí celý následující měsíc. Aktuální výši obchodní přirážky najdete ve své kanceláři poradce. Na každé faktuře dole naleznete obchodní informace o celkovém stavu a co vám ještě chybí pro splnění výhodnější "marže" na příští měsíc.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků