Co má Eurona za priority?

Tři jednoduché body, za kterými se skrývá naše filozofie: Přinést na trh kvalitní a ekologické produkty

Kvalita na prvním místě

 

Drogerie a kosmetika od nás má unikátní složení, které kombinuje vysokou účinností a kvalitou. Výrobce stále dohlíží na účinnost a vybírá ty nejúčinnější složky. Za kvalitou si stojíme, proto vám firma Eurona s.r.o. poskytne 100% garanci kvality. V případě nespokojenosti můžete kdykoliv výrobek vrátit.

 

Důraz na ekologii

 

Již od samých počátků výroby jsou všechny produkty šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky proto samozřejmě neobsahují formaldehydy, chlor nebo jakékoli fosfáty. Dalším plusem je i fakt, že firma Eurona s.r.o. také od počátku své výroby netestuje své výrobky na zvířatech. Použití recyklovatelných obalů je též samozřejmostí. Toto všechno určitě ocení i vaše čistička odpadních vod.

 

Piktogram

 

Úspora času i peněž

 

Je všeobecně známé, že pokud nakoupíte koncentrované výrobky, tak můžete výrazně ušetřit. A u nás to platí stejně. Výrobky jsou navrženy tak, aby byly maximálně účinné. Byly z nich odstraněny všechny nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího objemu, ale na výsledek mají pramalý vliv. Naopak vám mohou spíše uškodit. Hlavním takovým příkladem můžeme uvést poškození pračky, znečištění vody a následně špinavé nevyprané prádlo. Výrobky od Eurony proto obsahují pouze účinné látky v koncentrované podobě. Společnost pro vás vybírá jen ty nejlepší komponenty, aby zajistila co nejlepší funkčnost a praktičnost. Speciální složky: OXY-RAY, COLOR-STAB, ELASTIL chrání vaše prádlo před poškozením vláken. Aviváže obsahují kondicionér. Žádná zbytečná barviva v avivážích od Eurony také nenajdete. Díky širokému sortimentu speciálních výrobků jsou všechny povrchy profesionálně ošetřeny.

 

Pohodlí při nakupování

 

Je pro nás velice důležité, aby jste měli při nakupování co možná největší pohodlí. Můžete si tak vybrat ekologickou drogerii z našeho online katalogu. Hezky pohodlně přes internet. Dopravu zboží až k vám následně zajistí náš dlouholetý partner. Přepravní služba DPD.  Naše technická podpora je vám k dispozici několik hodin denně. Pravidelné akce, letáky i tištěný katalog je také samozřejmostí.

Komentáře   

0 #1 Lucie Mrkvičková 2014-09-08 20:58
Co jsem zatím zkoušela Eurona výrobky, tak spokojenost. Ušetříte tak nějakou tu kačku.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků