Aktualizovaný Úspěšný start s Euronou

 

Čím více katalogů svým známým ve svém okolí ukážete, tím více budete mít objednávek, a tím i více vyděláte :) Prémiový program, ve kterém můžete získat výrobky od Eurony zdarma a zvýšit tak svůj příjem hned na začátku.

 

Program Úspěšný start s Euronou je určen novým poradcům a zákazníkům jako podpora v začátcích. Cílem Úspěšného startu je podpořit poradce a zákazníky Eurony v  prvních třech měsích.

 

Úspěšný start Vás navíc postupně navede k cestě, kterou již jiní před Vámi úspěšně vyzkoušeli. Síťový marketing je nejúspěšnější forma prodeje na celém světě.

 

Každý výrobek má svou bodovou hodnotu (BO), která je uvedena u každého výrobku. Za dosažení požadovaného bodového ohodnocení daného kroku Vás čekají skvělé výrobky Eurona zdarma.  Požadovaný počet bodů v každém kroku můžete dosáhnout i kumulativně, to znamená více objednávkami během jednoho měsíčního období.

 

100 BO odpovídá cca 2.500 Kč v katalogových cenách

120 BO odpovídá cca 3.000 Kč v katalogových cenách

150 BO odpovídá cca 3.750 Kč v katalogových cenách

 

Zapojte se do programu Úspěšný start a získejte maximum výhod a podpory od Eurony :)

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2016/start1.jpg

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2016/start2.jpg

 

Komentáře   

0 #1 Janička Drzdová 2014-07-20 12:10
úspěšný start je dobrá motivační věcička. škoda, že se mi nepovedlo dosáhnout nanejvyšší laťku, ale přesto myslám, že jsme dobrá euroňačka...
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků