Výrobky a produktové řady Eurona

Péče o prádlo: různorodé prací prostředky pro vaše prádlo

 

Koncentrované a ekologické prací prostředky patří mezi vlajkové lodě našich produktových řad. Široká řada výrobků na praní prádla vám umožní vybrat si výrobek, který přesně potřebujete. V nabídce najdete univerzální a speciální prací prášky, a mnoho speciálních čističů skvrn. Vyperete tak naprosto všechny textílie. Výrobky obsahují patentované složky: BIOCEL®, STABILEX®, ELASTIL®. Už žádné problémy s vodním kamenem a poškozenou pračkou. S naší ekologickou drogerii již nemusíte používat odstraňovače vodního kamene. Účinné ale přesto šetrné k vašemu prádlu. Samozřejmostí je vysoká koncentrovanost, tedy nepřidáváme žádná zbytečná plnidla.

 

Samostatnou pozornost si zaslouží aviváže s kondicionérem

Aviváže z naší nabídky jsou vysoce (8x) koncentrované, takže i s použitím malého množství dají vašemu prádlu vůni a měkkost. Oblečení je měkké jako nové. Ručníky a sušky si zachovávají hebkost a savost. Díky kvalitním parfémům je vůně stabilní i po usušení a vyžehlení. Dlouhotrvající vůně je pak tou nejlepší vizitkou.

 

Péče o děti: zdravá drogerie vhodná pro malé děti

 

Dětská drogerie musí být velice kvalitní a šetrná. Přípravky od Eurony neobsahují mýdla, barviva, minerální oleje, lanolin, alkohol ani aromatické látky. Naše drogerie je vhodná i pro malé děti a novorozence. Všechny výrobky mají neutrální pH, aby nedráždily oči ano pokožku. Díky olejům můžete bojovat i proti opruzeninám a preventivně bránit vzniku dalších. Všechny výrobky z drogerie pro dětí jsou dermatologicky testovány ve Státním zdravotním ústavu. Navíc brání problémům vznikajíím při dehydrataci pokožky. Výrobky jsou samozřejmě i vhodné pro osoby s citlivělou pletí.

 

Péče o nádobí: široká paleta výrobků na mytí nádobí

 

Přípravky na mytí nádobí používá každá domácnost. Nabízíme kompletní řadu na ruční mytí nádobí a do myčky. Přípravky na mytí nádobí nabízí Eurona v mnoha vůní, aby se z otravného mytí nádobí stala příjemnější činnost. Výrobky neobsahují fosfor ani jiné látky nebezpečné pro vaše ruce i přírodu. Výrobky jsou koncentrované, a i při malém dávkování myjí i zaschlé nečistoty a dobře odmašťují.

 

Drogerie pro vaší myčku

Myčky jsou již po řadu let nepostradatelným pomocníkem v mnoho kuchyních. Aby myčky však dobře omývaly, potřebujete ucelenou řadu přípravků. Díky Euroně tak krásně umyjete i hory špinavého nádobí.  Díky naší řadě výrobků do myček si ušetříte mnoho práce a získáte tak více volného času. Všechny výrobky obsahují velice silné enzimy, které zanechají vaše nádobí hygienicky čisté.

 

Péče o domácnost: prostředky k snadnému úklidu

 

Na čištění a úklid máme v nabídce několik desítek kvalitních výrobků. Najdete u nás všestranné pomocníky i speciální výrobky. Dokonalé vyčištění a úklid je složitá věda a budete potřebovat silné pomocníky z řad tenzidů, abraziv, látek měnících pH, změkčovačů vody, enzymů atd. Přinášíme vám tak širokou nabídku profesionálních pomocníků s vysokou účinností. Naše výrobky používají nejen domácnosti ale i mnohé firmy na úklid kanceláří, hotelů a restaurací. Zaměřujeme se především na funkční a rychlá řešení. Základem je výsledek, ať už jde odmašťovací a čistící prostředky pro profesionální čištění a úklid, nebo jen o klasickou drogerii pro domácnost. Samozřejmostí je, jako u všech výrobků, důraz na ekologii a šetrnost k přírodě.

 

Drogerie pro Vaše toalety to jsou WC gely a čistící prostředky

Eurona klade velký důraz na kvalitu parfemace jejich výrobků. Připravte se již jen na svěží a voňavé toalety. WC gely a prostředky na čištění toalet jsou navíc vyrobeny z přírodních látek, neobsahují minerální kyseliny. Proto i tady se nemusíte bát o svoje čističky odpadních vod a dopadu na životní prostředí. Můžete se spolehnout, že získáte koncentrovanou drogerii na ošetření toalet bez fosfátů, barviv, geneticky modifikovaných enzymů, formaldehydů a dalších škodlivin.

 

Péče o rostliny: přírodní ekologická hnojiva pro rostlinky

 

Koncentrovaná a kvalitní hnojiva podporují silný a zdravý růst rostlin. Přinášejí jim potřebnou skladbu živin. Rostlinám zesílí  kořenová soustava,  získají větší vitalitu a odolnost proti škůdcům a plísním. Všechny hnojiva jsou koncentráty, takže nekupujete drahou vodu, ale maximální účinky při minimální zátěží životního prostředí. Naše hnojiva neobsahují agresivní chlor ani formaldehyd. Všechny mají jednoduché a šetrné dávkování, aby byl zaručen 100% účinek

 

Péče o automobil: auto drogerie pro vaše plechové miláčky

 

Opět je pro vás nachystána kompletní řada drogerie pro automobily. Maximální koncentrace zajistí vysokou účinnost a výhodnou cenu plus ochranu životního prostředí. Nyní již můžete mýt auto bez obav klidně u řeky, ale stejně to raději nezkoušejte. Drogerie je sice ekologická, ale hrozí únik náplní z automobilu. Už nemusíte kupovat žádné jiné speciální prostředky k čištění automobilů. Interiér i exteriér již vyčistíte velice snadno od hmyzu i veškerých dalších nečistot. S naší drogerii nedojde k poškození laku ani jiných povrchů a zachovají si původní vzhled.

 

Péče o bazén: bazénová chemie pro čistou vodu

 

Krásně čistá voda po celou sezónu. Takový cíl samozřejmě není vůbec snadné splnit. Budete potřebovat ucelenou řadu speciálních pomocníků. Eurona pro vás, po mnoha letech testování, vyvinula bezkonkurenční bazénový bezchlórový program. Nyní už se nemusíte bát o kvalitu vody ani o své zdraví. Všechny výrobky jsou v souladu s ekologickou filozofií. Voda je šetrně a přitom účinně vydezinfikována. Výrobky nevyvolávají žádný nepříjemný zápach, odstraňují tvrdost vody. Vhodné (nejen) pro dětské bazény a osoby s citlivou pokožkou, astmatiky a alergiky. Pro čistý bazén po celou sezónu a co nejnižší účet za vodu.

Komentáře   

-1 #1 Lucie Mrkvičková 2014-09-08 20:45
Líbí se mi rozmanité produktové řady od Eurony. Je tam všechno co se může v domácnosti hodit.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků