O motivaci toho byly napsány již stohy

 

V tomto článku se zaměříme na motivaci v MLM podnikání. Motivaci může mít každý jinou. Někdo děla multilevel jen čistě kvůli penězům. Jiný člověk.může mít tisíc jiných dobrých důvodů. Motivace však je klíčovou věcí, která mnohdy dělí úspěch od neůspěchů. Pro získání větší motivace doporučujeme, aby jste si zvolili nějaký reálný cíl. Pamatujte, že bez cíle se někam směřuje opravdu těžko.

 

O motivaci bylo napsáno mnoho knih. Motivace se dá načas získat, ale ideální je, pokud vychází přímo z Vás. To je takzvaná vnitřní motivace. Je i vnější motivace, ale ta se může rychle vytratit.

 

Co vás může motivovat k práci v multilevel marketingu?


http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nejčastěji je to touha zabezpečit sebe a svou rodinu.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Získat více volného času.

 

Jak už jsme zmínili, existují motivační publikace, které jsou stručné a psané srozumitelným jazykem s výkladem doplněným praktickými příklady, řadou obrázků, schémat, pracovních listů a kontrolních seznamů. Motivační literatura představuje komplexní, systémový a při tom praktický pohled na problematiku motivace. Motivace podléhá silným výkyvům, za což může působení různých navzájem propojených faktorů ovlivňujících motivaci.

 

Často nezáleží na tom, co chceme vyřídit. Záleží na našem vnitřním stavu. Záleží na našich představách, myšlenkách a na tom, do jakého kontextu si záležitost postavíme, záleží na našich emocích. Koukněte na příklad se cvičením: Vědomě si říkáte, že se vám teď nechce cvičit, přestože chcete podpořit své zdraví a mít dobrou kondici. Vědomě víte, že bez cvičení to nepůjde, ale stejně cvičení odsouváte. Pokud to chcete změnit, vybudujte si pevnější a rozhodnější postoj.

 

Přejeme vám tedy:
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg vytrvalost,
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg smysl úspěchu (sen),
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg představivost,
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg touhu,
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg víru,
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg pracovitost,
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg cílevědomost.

 

Stačí si představit svůj sen nebo cíl, uvěřit v úspěch a jit za ním. Udělejte pro to vše, co je ve vašich silách a uvidíte, že se to dřív nebo později podaří. Hlavně neustupujte a nenechte se od nikoho odradit. Je to váš cíl a vaše cesta.
 
 

Komentáře   

0 #1 Adéla Rosmaková 2014-07-22 23:01
Motivace je základ. Až někdo vymyslí jak někoho stále motivovat tak mi dejte vědět :) Doporučují číst motivační literaturu. Například knížky od Tomana nebo dalších motivátorů...
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků