Bezchlorový dezinfekční prostředek proti plísním Eurona

 

K čemu bezchlorový dezinfekční prostředek Eurona je? Jak správně tento dezinfekční prostředek používat?

 

Čistý a zdravý domov - přání každé s nás. Jednou s velkých hrozeb v domácnosti je plíseň, která vzniká často v důsledku přebytečné vláhy nebo rozkládajících se potravin. Většina plísní je škodlivých nejen pro člověka, ale i zvířata a můžete mít fatální následky na zdraví člověka, především u osob s oslabenou imunitou a u dětí.

 

Nepřítelem plísní je chlór. Je to účinná dezinfekce, ale má řadu negativních důsledků pro zdraví. Může způsobovat dýchací problémy, kožní ekzémy, vyrážky nebo alergie a řada lidí nesnese jeho typický čpavý pach. Eurona proto vyvinula jedinečný přípravek na trhu - Bezchlorový dezinfekční prostředek proti plísním s ochrannou funkcí využitelný téměř pro celou domácnost.

 

V místech se zvýšenou vlhkostí a s nedostatečnou cirkulací vzduchu dochází k častému bujení plísní. Aby jste plíseň odstranili je vhodné využít některý ze speciálních prostředků pro boj s plesnivými stěnami. Náš výrobek navíc působí i jako prevence, aby jste dalšímu vzniku plísní předešli. Nyní již nebude problém udržet nebezpečné bakterie na dosah od vašich dětí. Samozřejmě najde všestranné využití i v případě že žádné děti nemáte.

 

Mezi jeho velké přednosti oproti běžným přípravkům na odstraňování plísní patří:

 • Unikátní složení bez obsahu chloru, alkoholu, aldehydů a fenolů, díky čemuž je bezpečný nejen pro člověka, ale i zvířata a rostliny.,

 • Je bez nepříjemného čpavého zápachu afgresivních chemikálií, jakými je např. chlor

 • vysokou dezinfekční schopnost a je šetrný vůči všem materiálům (textilie, dřevo, plast, jemná kůže, guma atd.)

 • Je nehořlavý a nekorozivní.

 • Důkladně odstraňuje nejen plísně, ale i kvasinky a řasy, a zároveň dlouhodobě chrání ošetřené povrchy před jejich novým výskytem.

 • Při jeho aplikaci není potřeba žádných ochranných pomůcek.

 • Působí okamžitě po aplikaci.

 • Je šetrný k životnímu prostředí.

Možnosti použití v domácnosti:

 • Odstranění plísní ze stěn a prevence před jejich dalším vznikem pouhou aplikací na plíseň a setřením.

 • Eliminuje pachy v odpadkových koších, ledničkách, myčkách a pračkách. Výborně odstraňuje pach ze všech kuchyňských spotřebičů, kde po krátkém působení stačí pouze přípravek opláchnout.

 • Dezinfikuje dětské hračky, které se po aplikaci a 15 minutovém působení omyjí proudem vody.

 • Dezinfekce koupelen a eliminace plísně v okolí umyvadla, vany a sprchového koutu zcela bez zápachu. Slouží také jako dezinfekce WC sedátek.

 • Dezinfekce kuchyní, linky, dřezu, pracovních ploch, podlach a spotřebičů.

 • Odstranění pachu v botách a jako prevence před vznikem zápachu způsobeného kožní plísní.

 • Pomocník při cestování, kde rychle dezinfikuje WC sedátka, kliky atd. Eliminuje pachy ze zavazadel a dětských sedaček.

 

Bezchlorový dezinfekční prostředek, 500 ml

Komentáře   

0 #1 www.serummakelash.cz 2015-07-29 15:35
Zřídka kdy mám příležitost číst tak skvělé články.
Díky!
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků