Bezchlorový dezinfekční prostředek proti plísním Eurona

 

K čemu bezchlorový dezinfekční prostředek Eurona je? Jak správně tento dezinfekční prostředek používat?

 

Čistý a zdravý domov - přání každé s nás. Jednou s velkých hrozeb v domácnosti je plíseň, která vzniká často v důsledku přebytečné vláhy nebo rozkládajících se potravin. Většina plísní je škodlivých nejen pro člověka, ale i zvířata a můžete mít fatální následky na zdraví člověka, především u osob s oslabenou imunitou a u dětí.

 

Nepřítelem plísní je chlór. Je to účinná dezinfekce, ale má řadu negativních důsledků pro zdraví. Může způsobovat dýchací problémy, kožní ekzémy, vyrážky nebo alergie a řada lidí nesnese jeho typický čpavý pach. Eurona proto vyvinula jedinečný přípravek na trhu - Bezchlorový dezinfekční prostředek proti plísním s ochrannou funkcí využitelný téměř pro celou domácnost.

 

V místech se zvýšenou vlhkostí a s nedostatečnou cirkulací vzduchu dochází k častému bujení plísní. Aby jste plíseň odstranili je vhodné využít některý ze speciálních prostředků pro boj s plesnivými stěnami. Náš výrobek navíc působí i jako prevence, aby jste dalšímu vzniku plísní předešli. Nyní již nebude problém udržet nebezpečné bakterie na dosah od vašich dětí. Samozřejmě najde všestranné využití i v případě že žádné děti nemáte.

 

Mezi jeho velké přednosti oproti běžným přípravkům na odstraňování plísní patří:

 • Unikátní složení bez obsahu chloru, alkoholu, aldehydů a fenolů, díky čemuž je bezpečný nejen pro člověka, ale i zvířata a rostliny.,

 • Je bez nepříjemného čpavého zápachu afgresivních chemikálií, jakými je např. chlor

 • vysokou dezinfekční schopnost a je šetrný vůči všem materiálům (textilie, dřevo, plast, jemná kůže, guma atd.)

 • Je nehořlavý a nekorozivní.

 • Důkladně odstraňuje nejen plísně, ale i kvasinky a řasy, a zároveň dlouhodobě chrání ošetřené povrchy před jejich novým výskytem.

 • Při jeho aplikaci není potřeba žádných ochranných pomůcek.

 • Působí okamžitě po aplikaci.

 • Je šetrný k životnímu prostředí.

Možnosti použití v domácnosti:

 • Odstranění plísní ze stěn a prevence před jejich dalším vznikem pouhou aplikací na plíseň a setřením.

 • Eliminuje pachy v odpadkových koších, ledničkách, myčkách a pračkách. Výborně odstraňuje pach ze všech kuchyňských spotřebičů, kde po krátkém působení stačí pouze přípravek opláchnout.

 • Dezinfikuje dětské hračky, které se po aplikaci a 15 minutovém působení omyjí proudem vody.

 • Dezinfekce koupelen a eliminace plísně v okolí umyvadla, vany a sprchového koutu zcela bez zápachu. Slouží také jako dezinfekce WC sedátek.

 • Dezinfekce kuchyní, linky, dřezu, pracovních ploch, podlach a spotřebičů.

 • Odstranění pachu v botách a jako prevence před vznikem zápachu způsobeného kožní plísní.

 • Pomocník při cestování, kde rychle dezinfikuje WC sedátka, kliky atd. Eliminuje pachy ze zavazadel a dětských sedaček.

 

Bezchlorový dezinfekční prostředek, 500 ml

Komentáře   

0 #1 www.serummakelash.cz 2015-07-29 15:35
Zřídka kdy mám příležitost číst tak skvělé články.
Díky!
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky