Aviváže od Eurony

Aviváže a kondicionéry tu jsou s námi již řadu let. Od doby jejich vzniku se již mnohé změnilo. S novými materiály a stále modernějšími pračkami dochází ke stálému zdokonalování pracího procesu. Neustále tak drogistické firmy vyvíjejí modernější prací prostředky. Vývoj a postupné vylepšování aviváží je také samozřejmostí.

Základní a původní funkcí aviváží je samozřejmě změkčení prádla. Dalším podpůrným efektem podpora odplavování zbytků pracích prostředků při posledním máchání. Cílem aviváží je i dobře provonět prádlo. Například Eurona vám nachystala přes 3 desítky různých vůní.

U parfémových kompozic tedy vůní pro vaše prádlo se nyní trochu zastavíme. S vůní je to velice individuální. Co člověk, to zcela jiné vnímání intenzity, typu a charakteru vůně. Najdou se i lidé, kteří určitý typ vůně vůbec necítí. V klasických avivážích jsou vesměs používány parfémové kompozice se širokým spektrem, které většina uživatelů dokáže cítit, ale na druhou stranu je lze již obtížně zařadit a identifikovat. Je proto jen několik málo typů běžných aviváží, které lze od sebe výrazněji odlišit. Druhou možností je použití parfémové kompozice s jasně definovatelným zařazením, jako je např. levandule, zelený čaj, citrónová tráva, kiwi, cedrové dřevo, limeta, kokos, vanilka a další. Je možné vyvíjet nepřeberné a velmi rozmanité množství vůní s různou intenzitou, „barevností“ a také zaměřené na určitou cílovou skupinu uživatelů podle jejich vnímání a tedy oblíbenosti určitého typu vůně.

V naší nabídce aviváží od EURONA by CERNY naleznete na výběr z více než 30 druhů různých vůní. Doporučujeme vzkoušet naše vzorečky nebo prostudovat tabulku vůní. Intenzita každé vůně je v katalogu i tabulce vždy zřetelně vyznačena v katalogu od střední, vyšší až k velmi intenzivní a je tedy pouze na každém, pro jaký typ se rozhodne.

V nabídce Eurony najdete i aviváž Neutral, která je bez jakékoliv parfemace. Samozřejmostí je ž všechny aviváže obsahují i kondicionér, který chrání vlákna proti lámavosti při procesu ždímání a také významně snižuje mačkavost prádla. V neposlední řadě vám kondicionér velmi  usnadňuje žehlení.

Na závěr ještě musíme připomenout výhodnou cenu našich aviváží. Aviváže mají velmi vysokou koncentraci, kdy je vydatnost jednoho litru jako 8 litrů běžné aviváže. Neobsahují žádná barviva, jsou tedy přirozeně bílé a nedochází ani k lehkému obarvení vašeho světlého prádla.
 

Komentáře   

0 #1 Yveta Drobná 2014-08-24 10:47
Mají pravdu s koncentorvaností a dobrou cenu. Vychází to tak.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků