Jaký zvolit prací prostředek?

nezapomeňte že každé prádlo si žádá své

I když existují univerzální prostředky tak je mnohdy lepší využít nějaký speciální. Eurona má ve své nabídce mnoho speciálních prostředků. Různé prádlo vyžaduje odlišný postup praní. Vyzkoušejte naše speciální přípravky v podobě prášků, tablet i gelů.
 

Hit na bílé prádlo prací prášek Eurona na bílé a světlé prádlo WHITE & BRIGHT prášek 2,75 kg nebo 935 g, tablety 70 ks

V nabídce máme samozřejmě i prací prášky na dětské prádlo které jsou velmi šetrné přesto ale výborně perou. Prášek pro děti se jmenuje BABY & SENSITIVE a je vhodná pro všechny s citlivou pokožkou.

Na barevné a pestré prádlo COLOR & PASTEL – zvolit si můžete kromě prášku a tablet rovněž tekutý prostředek.

Eurona pro vás vyrábí i další speciální prostředky. Vyzkoušejte speciální přípravek na záclony, nebo luxusní spodní prádlo atd. Tyto prací přípravky chrání vlákna před usazováním prachu. Ideálním spojením prací prášek nebo gel a kondicionér. Prášek vypere a dodá + bělost. Tekutý kondicionér záclony vyhladí a navíc ochrání vlákna. Podobně můžete šetrně vyprat i luxusní spodní prádlo.

Eurona nabízí i speciální výrobek na vlnu a jemné prádlo.
Výborný na svetry a jemné spodní prádlo. S výtažky z Aloe vera.

Pokud máte černé a tmavé prádlo použijte Eurona BLACK & DARK s přísadou COLORSTAB, jenž chrání při praní černou barvy proti vyblednutí.

Pokud hledáte něco opravdu speciálního tak pro vám máme i DOWN WASH (pokud je u oblečení výplň z peří), SPORT WASH (pro funkční a termoprádlo), HAND WASHING AGENT (přípravek na ruční praní na cesty), JEANS & DENIM (na džíny a džínovinu)

EURONA by CERNY pro Vás nachystala nejširší nabídku speciálních, ekologicky šetrných pracích prostředků. Jen připomínáme, že drogerie je bez fosfátů, chlóru a formaldehydu. S extraktem z Aloe vera, Prací prostředky obsahují už i složku chránící pračku před usazováním vodního kamene. Součástí je i odstraňovač skvrn.

Jeden tip na závěr: Než začnete používat prací prostředky, vyčistěte pračku (nr.3013) WASHMACHINE CLEANER.


 

Komentáře   

0 #1 Sendy 2014-08-29 16:46
Ty speciální výrobky jsou vážně bomba. Vůbec by mě nenapadlo, že něco takového někdo vyrábí.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků