Jaký zvolit prací prostředek?

nezapomeňte že každé prádlo si žádá své

I když existují univerzální prostředky tak je mnohdy lepší využít nějaký speciální. Eurona má ve své nabídce mnoho speciálních prostředků. Různé prádlo vyžaduje odlišný postup praní. Vyzkoušejte naše speciální přípravky v podobě prášků, tablet i gelů.
 

Hit na bílé prádlo prací prášek Eurona na bílé a světlé prádlo WHITE & BRIGHT prášek 2,75 kg nebo 935 g, tablety 70 ks

V nabídce máme samozřejmě i prací prášky na dětské prádlo které jsou velmi šetrné přesto ale výborně perou. Prášek pro děti se jmenuje BABY & SENSITIVE a je vhodná pro všechny s citlivou pokožkou.

Na barevné a pestré prádlo COLOR & PASTEL – zvolit si můžete kromě prášku a tablet rovněž tekutý prostředek.

Eurona pro vás vyrábí i další speciální prostředky. Vyzkoušejte speciální přípravek na záclony, nebo luxusní spodní prádlo atd. Tyto prací přípravky chrání vlákna před usazováním prachu. Ideálním spojením prací prášek nebo gel a kondicionér. Prášek vypere a dodá + bělost. Tekutý kondicionér záclony vyhladí a navíc ochrání vlákna. Podobně můžete šetrně vyprat i luxusní spodní prádlo.

Eurona nabízí i speciální výrobek na vlnu a jemné prádlo.
Výborný na svetry a jemné spodní prádlo. S výtažky z Aloe vera.

Pokud máte černé a tmavé prádlo použijte Eurona BLACK & DARK s přísadou COLORSTAB, jenž chrání při praní černou barvy proti vyblednutí.

Pokud hledáte něco opravdu speciálního tak pro vám máme i DOWN WASH (pokud je u oblečení výplň z peří), SPORT WASH (pro funkční a termoprádlo), HAND WASHING AGENT (přípravek na ruční praní na cesty), JEANS & DENIM (na džíny a džínovinu)

EURONA by CERNY pro Vás nachystala nejširší nabídku speciálních, ekologicky šetrných pracích prostředků. Jen připomínáme, že drogerie je bez fosfátů, chlóru a formaldehydu. S extraktem z Aloe vera, Prací prostředky obsahují už i složku chránící pračku před usazováním vodního kamene. Součástí je i odstraňovač skvrn.

Jeden tip na závěr: Než začnete používat prací prostředky, vyčistěte pračku (nr.3013) WASHMACHINE CLEANER.


 

Komentáře   

0 #1 Sendy 2014-08-29 16:46
Ty speciální výrobky jsou vážně bomba. Vůbec by mě nenapadlo, že něco takového někdo vyrábí.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky