Eurona je šetrná k čistírnám odpadních vod (ČOV)


Ekologická drogerie od firmy Eurona by Černý, lze bez obav použít do biologických čistíren odpadních vod. Všechny výrobky jsou rychle ekologicky rozložitelné a neměly by Vaši čističku odpadních vod jakkoliv zatížit.
 

Samozřejmě si můžete zkontrolovat složení výrobku na každém jejich obalu. Drogistické výrobky od Eurony Černý neobsahují žádné formaldehydy. Neobsahují chlór, který výraznou měrou znečišťuje životní prostředí. Neobsahují fosfáty, které zatěžují životní prostředí. Tyto složky byly ve výrobcích nahrazeny složkami mnohem ekologičtějšími.

Proto, aby mikroorganizmy ve vaší ČOV zůstali v dobré kondici. Doporučujeme například následující výrobky.

Eurona prostředek na čištění toalet (obj.č. 3007, 3037, 3030, 3076, 3073) Je čistič výhradně z přírodních látek. Velmi bezpečný pro septik i kanalizaci. Nepoškozuje ani nezatížíte domácí ani městské čističky odpadních vod. Neobsahuje minerální kyseliny.

Čistící tablety do WC (obj.č. 3042) obsahují směs přírodních čisticích látek, která odstraňuje vodní kámen a usazeniny z odpadu WC a zásobníku vody na splachování

Prostředek na čištění odpadů, (obj.č 3058) Rozpouští mastnotu, zbytky jídel, vlasy a ostatní nečistoty z odpadů v domácnosti. Použijte občas jako prevenci před ucpáním. Obsahuje enzymy které prospívají  bakteriálním kulturám v biologických čističkách odpadních vod.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků