Životní úklid s Euronou nejen na TV Prima

 

I na našem webu si můžete pustit oblíbený pořad, který znáte z televize Prima. Dole pod tímto textem najdete videa + sestřih z natáčení. Podívejte se na Životní úklid s Euronou.http://kosmetika-drogerie.deni.cz/image/uklid.jpg

Životní úklid je klasická reality show Staňte se svědky dlouho odkládaného úklidu domácností. Životní úklid vám pomůže zbavit se věcí, které Vám bylo líto vyhodit. Jistě to každý známe, máme doma plno věcí, které provází mnoho vzpomínek. Nepotřebné věci, co jen připomínají naše životní události.

Podívejte se, jak je možné změnit Váš byt, pokud pořádně uklidíte. Prožijte s hrdiny Životního úklidu jejich příběh. Není vůbec snadné odpoutat se od minulosti a vyhodit věci, které doprovází různé emotivní vzpomínky. Reality show namoderovala známá herečka a moderátorka Alice Bendová.

Eurona úzce spolupracovala při natáčení. Náš "Andělský tým" společně s našimi výrobky dokonale a rychle zvládl generální úklid celé domácnosti. Dole pod tímto článkem si můžete pustit sestřih z natáčení. Jednotlivé díly Životního úklidu najdete pak na youtube. Věříme, že vás tato reality show také zaujme.

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/image/uklid1.jpg

Komentáře   

+1 #2 Janička Drzdová 2014-07-20 12:12
Už nevědí jaké reality show by točili. Uklízet s Erunou ano, ale ten pořad byla nudní blnost.
Citovat
0 #1 Pavla Nováková 2014-07-15 22:17
Sledovala jsem pořad životní úklid každý víkend na primě a moc se mi líbil. Taky znám par lidí co by potřebovali doma takto uklidit, pač se jen utápějí ve vzponkách na m[]ulost.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky