Jak vyčistit plynový či elektrický sporák?

V tomto článku vám chci ukázat, jak se dá vyčistit plynový sporák. Pro čistění sporáku používám výrobek od Eurony určený přímo na plynové a elektrické sporáky. Čistič na plynové a elektrické sporáky je prostředek, který je sice vysoce koncetrovaný, ale používá se na čištění daného povrchu neředěný a musí se nechat působit.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo1.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo3.jpg

Čistič na plynové a elektrické sporáky jsem pořádně protřepala a nanesla houbičkou v takovém množství, abych pokryla celý sporák. Prostředek jsem nechala působit cca 30 minut. Mezitím jsem si omyla zbylé části sporáku.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo4.jpg

Po půl hodince jsem si namočila hadřík a prostředek jsem ze sporáku setřela. Kde jsem měla připálenou mastnotu, tak jsem použila i houbičku, abych sporák vyčistila důkladně.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo6.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo7.jpg

Nakonec jsem sporák setřela do sucha. A vrátila na místo zbylé části sporáku :) 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo8.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo9.jpg

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/222.jpg

 

 

P.S. V minulém článku jsem vám zdokumentovala, jak čistím digestoř pomocí výrobku Čistič na trouby a grily, který v naší domácnosti nepostradatelný. Článek si můžete přečist tady Jak na digestoř bez drhnutí.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky