Jak vyčistit plynový či elektrický sporák?

V tomto článku vám chci ukázat, jak se dá vyčistit plynový sporák. Pro čistění sporáku používám výrobek od Eurony určený přímo na plynové a elektrické sporáky. Čistič na plynové a elektrické sporáky je prostředek, který je sice vysoce koncetrovaný, ale používá se na čištění daného povrchu neředěný a musí se nechat působit.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo1.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo3.jpg

Čistič na plynové a elektrické sporáky jsem pořádně protřepala a nanesla houbičkou v takovém množství, abych pokryla celý sporák. Prostředek jsem nechala působit cca 30 minut. Mezitím jsem si omyla zbylé části sporáku.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo4.jpg

Po půl hodince jsem si namočila hadřík a prostředek jsem ze sporáku setřela. Kde jsem měla připálenou mastnotu, tak jsem použila i houbičku, abych sporák vyčistila důkladně.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo6.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo7.jpg

Nakonec jsem sporák setřela do sucha. A vrátila na místo zbylé části sporáku :) 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo8.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/spo/spo9.jpg

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/222.jpg

 

 

P.S. V minulém článku jsem vám zdokumentovala, jak čistím digestoř pomocí výrobku Čistič na trouby a grily, který v naší domácnosti nepostradatelný. Článek si můžete přečist tady Jak na digestoř bez drhnutí.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků