Vzorkománie

 

Na začátku své karéry s Euronou máme okruh známých, které obejdeme s nabídkou produktů Eurona. Co ale dělat dál? Jak postupovat, když narazíte na překážky? A jakých chyb bysme se měli vyvarovat? Připravili jsme proto jednoduchý návod jako pomocnou ruku ke hvězdám.http://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorkomanie.png

Vzorkománie je jednoduchá pomůcka nejen pro Vás, kteří začínáte. Je tu i pro Vás, kterí již máte počáteční kroky za sebou a nyní tak trochu "přešlapujete na místě", chcete jít dál ale nevíte, kudy kam.

Povedeme Vás Vaší kariérou krok za krokem. Poradíme, jak získat kontakty, jak oslovit nové zákazníky, co si zapamatovat, abyste mohli následně vyhodnotit svoji úspěšnost.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorek1.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorek2.png

 

 

 

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorek3.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/vzorek4.png

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky