Ekologická drogerie pro mytí nádobí v myčce. Myčka nádobí zajišťuje mytí a zároveň nahrazuje obtížnější utírání. V myčce umyjete hromady špinavého nádobí zcela bez námahy a navíc vám zbude čas na důležitější věci. Ekologické mycí prostředky do myček jsou: Regenerační sůl, Mycí prostředek, Oplachovací prostředek atd. Prostředky do myčky jsou koncentrovány pro dosažení maximálních čistících účinků při minimální zátěži životního prostředí. Ekologická drogerie neobsahuje žádné nefunkční a zbytečné přísady pro klamavý efekt většího obsahu. Přípravky do myčky přináší komplexní a šetrnou péči nádobí i myčku. Sílu enzymů odstraní i usazené skvrny. Prostředky ma mytí nádobí se rychle a dokonale rozpouštějí. Nezanechávají žádné stopy na nádobí. Umyté nádobí je hygienicky čisté. Zaručí perfektní lesk beze skvrn. Použité parfémy zajistí příjemnou vůni v průběhu mycího cyklu.

Výsledky 1 - 9 z 11
Strana 1 z 2

Prostředky do myčky

Čistič myčky, 200 g

Katalogová cena: 149,00 Kč

Detail zboží

Gel do myček, 1000 ml

Katalogová cena: 281,00 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 2

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků