Ekologie a Eurona

Jak již píšeme na jiných místech těchto stránek. Euroně na ekologii opravdu záleží. Při výrobě výrobků je kladen velký důraz na ochranu životního prostředí. Výrobky neosahují látky které příliš zatěžují náš ekosystém. Agresivní chlór a formaldehyd, byly nahrazeny složkami ekologičtějšími.

Výrobky v sobě nemají žádná zbytečná plnidla. Vše testováno pouze na tkáňových mikrokulturách místo na zvířatech. Všechny složky mají rychlou biologickou odbouratelnost a obaly jsou recyklovatelné. Ekologické prací prášky jsou koncentrované nedráždí pokožku a proto nezpůsobují alergie. Vhodné i pro ruční praní.

 

Myslíte na Vaše zdraví

Při domácích pracech nezapomínejte na své zdraví . Všechny činnosti jako je mytí, praní, úklid a péče o naše tělo i vlasy, nás vystavují přímému styku s mnoho chemickými prostředky. Běžné prací prostředky, které obsahují například fosfáty nebo zeolity, plnidla, atd. Tyto látky mohou podráždit pokožku a způsobit různá kožní onemocnění. To samé platí při mytí nádobí ve dřezu ale i v myčce. Mnohdy agresivní látky těžkou odstraníte i několikerým oplachem. Podobně je to s mytím WC, úklidem podlah, leštěním nábytku, mytím koupelny a kuchyně.

Nezapomínejte i na životní prostředí

V poslední době se ochrana přírody stává běžně zažitou praxí. Eurona se již od svého vzniků snaží dělat vše proto aby zatěžovala přírodu co nejméně. Vyrábíme výrobky  které co nejméně poškozují životní prostředí. Každí tak může přispět k ochraně přírody. Věříme, že se vám díky našemu webu podaří přiblížit ekologickou drogerii.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky