O firmě Eurona by Cerny

Tato česká společnost vyrábí především úklidové a kosmetické pomocníky pro každou domácnost. Eurona s.r.o. z Červeného kostelce je český výrobce ekologicky šetrné drogerie. V sortimentu najdete nejen prací, úklidové a kosmetické prostředky. Eurona se zaměřuje na výrobky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Sortiment je opravdu velmi široký a všechny produkty jsou navrženy pro vaše každodenní potřeby. Výhodou je, že jsou vhodné jak pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, tak i pro všechny propagátory zdravého zdravotního stylu. Najdete tu dokonce celou kategorii věnovanou dětské drogerii.

Firma působí na trhu více než 19 let. Konkrétně od roku 1995, kdy zakladatel Lukáš Černý začal s výrobou a výzkumem v segmentu drogerie a kosmetiky. Od té doby již uplynulo mnoho let dynamického rozvoje a nyní působí Eurona s.r.o. i v několika okolních zemích. Konkrétně na Slovensku a v Polsku, kde také najdete i verzi našeho webu.

V portfoliu najdete různé produktové  řady a počet výrobků je nyní více než 300. Základní rozdělení Eurony je na bytovou kosmetiku EURONA by CERNY a kosmetku CERNY COSMETIX. Hlavním spojovacím znakem je, že všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Neobsahují, a ani nikdy neobsahovali, chlór, formaldehyd, fosfáty atd. Produkty jsou baleny do recyklovatelných obalů. Vše je vyrobené s použitím těch nejčistších a nejlepších komponentů. Firma se zabývá vývojem již po mnoho let, a proto může nabídnou díky originálním recepturám ty nejexkluzivnější vlastnosti. Velkým lákadlem je i opravdu široká paleta vůní. Sortiment se stále rozvíjí, doplňuje a inovuje.

Největší předností Eurony je vysoká účinnost a šetrnost. Zabráníte tak poškození čištěných povrchů. Nemáte se čeho bát, drogerie nezanechává žádné stopy na čištěných plochách.

Když si vše spočítáte, tak navíc zjistíte, že lze i ušetřit za výrobky, které každodenně nakupujete. Tak proč si neobjednat drogerii a kosmetiku přímo od výrobce a za výhodné ceny? Zaručujeme vám 100% garanci kvality = přípravek, který vám nevyhovuje, můžete do 30 dnů vyměnit nebo vrátit.

K výhodným cenám navíc přinášíme měsíční akční nabídky s dalšími slevami. Přepravní kurýrní služba DPD se postará o doručení přímo až k vám domů.

Komentáře   

0 #3 Yveta Drobná 2014-08-22 16:31
O Euroně jsem se dozvěděa před lety od známé a jsem moc ráda, že tu mohu nakupovat.
Citovat
0 #2 Adéla Rosmaková 2014-07-22 17:12
Jela jsem kolem v Červeném Kostelci. Mají to to tam velký. Už aspoň vím, kde ty moje pomocníky do domácnosti vyrábějí.
Citovat
0 #1 Stránská Tereza 2014-07-16 12:34
Výrobky odebírám už spoustu let. Líbí se mi, že se firma o to stará a stále vymýšlí nové věci + zkrášluje obaly a polepky. Mám ráda když je někde vidět, že si za něčím stojí a furt jsou dál a dál.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků