Co zvolit na odstranění skvrn?


 

Všemožné skvrny vznikají při drobných nehodách velice snadno a velmi rychle. Obvykle si i žádají velmi rychlé řešení. Nejčastější jsou skvrny na oblečení, ubrusech, kobercích atd. Aby se vám povedlo odstranit skvrnu co nejrychleji musíte tak trochu počítat s tím že vznikne. Jen když budete připraveni ta vás skvrny nezaskočí. Pokud skvrna vyprat určitě si nachystejte speciální výrobky k odstranění skvrn. Na odolné skvrny s mastným s obsahem a barvivem jsou občas i kvalitní pprací prášky krátké. příklady odolných skvrn :ovoce, káva, krev, tráva, červené víno, inkoust, barvy a další.

 

Prací prostředky od Eurone je sám o sobě velmi kvalitní výrobek, obsahuje speciální komplex bio-aktivních látek a obvykle tak není nutné přidávat další pomocné odstraňovače skvrn.

 

Na odolné skvrny můžete ozkoušet Bleaching Agent 800g je to univerzální bělicí prostředek na bázi aktivního kyslíku. Tento bělící agent našel velmi široké uplatnění v každé domácnosti. Bleskový účinek na těžce odstranitelné skvrny od červeného vína, borůvek, inkoustů, fixů, vodových a temperových barev. Výborně bojuje se skvrnami na oblečení, kobercích a také na čalounění. Agenta lze samozřejmě využít i na plíseň mezi dlaždičkami i k bělení prádla při použití s Eurona pracím prostředkem nebo na desinfekci odpadů. Pro nastartování účinků aktivního kyslíku jej nasypte do vody teplé 40° až 50° C.

 

Vyzkoušejte i Bio-Stain Remover 1000 ml (nr.1011) jde o speciální směs detergentů a enzymů. Okamžitě tak zaútočí na odolné skvrny a těžkou špínu. Ideélní na bílkoviny třeba na potřísnění od vajec, krve, trávy, ovoce, zeleniny a tak dále. Nebojte vše jde i bez namáčení a drhnutí. Vhodné na barevné prádlo a na praní při nízkých teplotách. Namočte v roztoku z přípravku nebo nalijte k pracímu prostředku.  ˇUčinky váj jistě příjemně překvapí.

 

Nezapomínejte i na Pre-Wash Spray 500 ml (nr.1020). Jedná se předpírkový sprej který je velmi rychlý a účinný. Obsahuje unikátní směs povrchově aktivních látek  a rozpouštědel. Díky tomu se i zaschlé skvrny velmi lehce vyperou. Už nemusíte drhnout límečky a manžety. Stačí jen nastříkat, nechat chvíli působit a šup s tím do pračky. V kombinaci z prášky od Eurony tak získáte další velice silnou zbraň.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků