WC gely a ekologické čističe toalet - drogistické látky určené k čištění a úklidu. WC gel a úklidový prostředek na čištění toalet jsou vyrobeny výhradně z přírodních látek. Lze je použít v biologických čističkách odpadních vod. Příjemně voní a neobsahují minerální kyseliny. Čističe jsou ekologické a biologicky odbouratelné. Výrobky s minimálním dopadem na životní prostředí. WC gely jsou vysoce koncentrované a intenzivně voní. Neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd a další škodlivé látky.

Výsledky 1 - 9 z 14
Strana 1 z 2

Toalety, WC a odpady

Strana 1 z 2

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků