Jak důležitou roli hraje při čištění vaší pleti micelární voda?

Speciální ochranný prostředek pro denní použití. Ideální pro dokonalé a šetrné odlíčení a současně pro očištění i velmi citlivé pleti. Oproti běžné vodě nezanechává na pokožce žádné dráždivé látky a dokonale smyje nejen nečistoty, ale i zbytky líčidel.

Díky svému unikátnímu složení micelární voda Eurona nevysušuje vaši pokožku. Na rozdíl od odličovacího mléka nezanechává pleť mastnou a neucpává póry.

Věděli jste, že hypoalergenní micelární voda od Eurony neobsahuje barviva, konzervanty, parfémy, parabeny, minerální oleje ani jiné ropné látky?

Jaké jsou plusové účinky této micelární vody?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Důkladně odlíčí a hloubkově čistí pleť bez vysoušení.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Šetrně odstraní i voděodolný make-up.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Hydratuje pleť.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nezanechává mastný pocit.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Je hypoalergenní.

 

Přednosti a vlastnosti micelární vody Eurona

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsahuje Aloe vera = 100% přírodní Aloe vera gel, který je obsažen v listech Aloe vera

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Šetrně odlíčí i voděodolný make-up, rtěnku i řasenku (je vhodná na čištění pletí, očí i rtů).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Zanechává pleť hydratovanou, sametově hebkou a příjemně svěží.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Vysoký obsah Aloe vera zklidňuje podrážděnou pleť.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Je vhodná pro citlivou i mastnou pleť.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Působí proti nadměrné mastnotě a ucpaných pórům.

 

Umíte micelární vodu správně používat?

 

Specifický dávkovač odklopte, na misku dávkovače vložte kosmetický tampon a stiskněte. Micelární vodu naneste na odličující tamponek a jemnými pohyby pleť očistěte. Neoplachujte vodou. Používejte dle vaší potřeby i několikrát denně. Lze použít např. na cestách pro umytí obličeje sebe i dětí (od 3 let).

 

Více o výrobku

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků