Co u Eurony nabízíme?

S internetem, přichází mnoho nových příležitostí. V našem projektu se nezaměřujeme pouze na prodej zboží, ale hlavně na zjednodušení distribuční cesty od výrobce ke spotřebiteli. V tradičním pojetí distribučního řetězce se na celém procesu podíly spousta firem, které netvoří vlastní hodnotu zboží, popř. služby, ale pouze navyšují jeho cenu. Dalším aspektem, který výslednou cenu navyšuje řádově i o desítky procent, je reklama. Internet nám umožňuje zkrácení cesty výrobku na minimum. Tím se dají ušetřit značné finanční prostředky. Záleží jen na Vás, zda jste ochotni časem změnit své nákupní zvyky a postupně změnit místo svých nákupů. Ušetří čas i peníze tak proč to alespoň nezkusit.

Drtivá většina lidí, kteří pracují jako zaměstnanci, popř. živnostníci, nejsou spokojeni se svou životní úrovní. Samozřejmě pouze hrstka z nich je ochotna udělat pro zlepšení. Najít si čas a po příchodu ze zaměstnaní se učit novým věcem. Věnovat pár chvil pro lepší budoucnost sebe i svých blízkých.
 Ať už hledáte hlavní příjem či jen přivýdělek. S naším projektem je možné si dobře vydělat. V příštích letech se budou přes internet v ČR tvořit obraty v řádech miliard korun. Co když část zisku z těchto obratů budou mít možnost získat přímo zákazníci. Myšlenka zařazení zákazníků přímo do distribuční sítě velmi efektivní. Internet nám umožňuje vynechat většinu přiživujících se firem z distribučního řetězce a zkrátit tak co nejvíce cestu zboží a služeb k zákazníkovi do domu. Tím se ušetří obrovské množství peněz a je možné rozdělit mezi aktivní zákazníky.

Pokud doporučíte dalším lidem výrobky a budou s nákupem spokojeni, dostanete od firmy procenta z obratu. To je myslím skvělá možnost. Další lidi i Vy ušetříte čas a peníze a Vy dokonce dostanete zaplaceno.
 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků