Profesionální šampony na vlasy + péče o Vaše vlasy a tělo v pohodlí Vašeho domova...


Řada šamponů na vlasy CERNY COSMETIX professional: hair & body programme je výsledkem intenzivního vývoje společnosti Eurona, který se zaměřil na řešení problémů v péči o vlasy a tělo v samém prvopočátku i na samotnou prevenci jejich vzniku. Díky neustálému sledování těchh nejnovějších trendu a spolupráci s předními českými vizážisty a kadeřníky, kteří jsou opravdovými specialisty v péči o tělo a vlasy českých hvězd pohybujících sena poli české mediálně sledované scény, je program CERNY COSMETIX professional opravdovou špičkou v oboru.

Každý produkt vlasové kosmetiky CERNY COSMETIX professional obsahuje nově vyvinutý komplex účinných látek CHC (Cerny Hair Complex) poskytující komplexní péči o vlasy a vlasovou pokožku na profesionální úrovni. Všechny produkty tělové kosmetiky CERNY COSMETIX professional - šamponů na vlasy obsahují unikátní spojení aktivních složek CBC (Cerny Body Complex), které pronikají do hloubky pokožky těla a zajišťují tak její nezbytné komplexní ošetření.
 

Jednotlivé řady  šamponů na vlasy obsahují ty nejvybranější přírodní extrakty, vitamíny, speciálně vývinuté složky a komplexy účinných látek, které se podle typu pokožky o vlasů naprosto spolehlivě zaměřují na zmírnění a následné kompletní odstranění těch nejčastějších problémů. Každá řada doplněná o jemnou unisexovou vůní se specializuje na individuální potíže, které o to intenzivněji řeší.

CERNY COSMETIX professional: hair & body programme obsahuje čtyři skupiny produktů:

PROFESSIONAL HAIR PROGRAMME
- PROFESIONÁLNÍ PÉČE O VAŠE VLASY...

VIVA AQUA pro vlasy suché, barvené a celkově poškozené
PURE DETOXIFY pro vlasy mastné a unavené
SHEER VITALITY pro vlasy normální
COMPLETE REGENERGY pro citlivou vlasovou pokožku a vlasy s lupy


PROFESSIONAL BODY PROGRAMME
- PROFESIONÁLNÍ PÉČE O VAŠE TĚLO...

 

VIVA AQUA hydroterapeutický systém obnovy pro suchou až extrémně dehydrovanou pokožku
PURE DETOXIFY aktivní detoxikační systém obnovy pro intoxikovanou a unavenou pokožku
SHEER VITALITY vyživovací vitaminový systém obnovy pro prevenci vzniku problémů a výživu normální pokožky
COMPLETE REGENERGY regenerační zklidňující systém obnovy pro citlivou pokožku

Všechny produkty vlasové kosmetiky CERNY COSMETIX professional v řadách VIVA AQUA, PURE DETOXIIY, SHEER VITALITY a COMPLETE REGENERGY obsahují tyto základní aktivní složky:

CHC (Cerny Hair Complex) prvotřídní kombinace 5 účinných složek, které zajišťují komplexní

péči o vlasy a vlasovou pokožku; CHC obsahuje:

• E-basic System HAIR......systém vybraných složek, který zajišťuje první fázi šetrného očištění a připravuje vlasy a vlasovou pokožku na následující ošetření

• provitamin B5..................ošetřuje kořínky vlasů a vlasovou pokožku, zajišťuje zdravý vzhled vlasů

• extrakt z Aloe vera..........odbourává z vlasové pokožky nežádoucí dráždivé látky, celkově ji utišuje a stabilizuje

• antistatic-control..............mikročástice složky antistatic-control pokrývají povrch vlasu a vlasové pokožky, nesmývají se a následně zabraňují vzniku elektrostatického náboje při vysoušení a rozčesávání

• UV filtr..................................... vytváří na vlasech a vlasové pokožce ochrannou bariéru, která zabraňuje proniknutí škodlivého slunečního záření

Silk Protein (Hedvábný protein)

A. optimalizuje vlhkost vlasu a vlasové pokožky, usnadňuje rozčesávání

B. tvoří ochranný film, který vlasy zvláčňuje, dodává jim oslnivý lesk a pružnost (flexibilitu)

C. tvoří prodyšnou bariéru, která zabraňuje pronikání negativních vlivů současné civilizace (stres, znečištění životního prostředí, nesprávné stravování..)

Age-Reverse X-Factor

Absolutní trend budoucnosti vlasové kosmetiky! Vlasy působením času slábnou a jsou náchylnější ke vzniku mnoha problémů. Tato složka zpomaluje proces stárnutí vlasů, působí jako lék i prevence. Je nadčasovou součástí péče o zdraví Vašich vlasů.

Všechny produkty tělové kosmetiky CERNY COSMETIX professional v řadách VIVA AQUA, PURE DETOXIFY, SHEER VITALITY a COMPLETE REGENERGY obsahují tyto základní aktivní složky:

kombinace 4 účinných složek, které v průběhu sprchování či koupele poskytují komplexní péči o Vaši pokožku; CBC obsahuje:

• E-basic System BODY....  systém vybraných složek, který zajišťuje první fázi šetrného očištění pokožky Vašeho těla a připravuje ji na následující ošetření

• Aloe vera.........................odbourává z pokožky dráždivé látky, utišuje ji a stabilizuje

• provitamin B5..................pečuje o pokožku do hloubky, dodává jí novou sílu, pružnost a potřebné živiny

• vitamin E..........................usnadňuje proces obnovy buněk a brání jejich narušení oxidačními vlivy

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků