Jak na skvrny od trávy.

Dnes se podíváme na praktický test pracího prášku od Eurony který dostal za cíl si poradit se skvrnami od trávy. Oblečení ušpiněné od trávy Vás při venkovních aktivitách bude trápit prakticky během celého roku. Tráva tak dodá zelený nádech vašemu oblečení kdekoliv se jí dotknete.

Ve výsledku je pak jedno zda jde o špinavé dětské oblečení, pracovní nebo sportovní děv. Zmazat se od trávy můžete nejen při fotbalu nebo při povalování na mezi.

Staré rady a typy jak na skvrny od trávy se dost liší. Obvykle doporučuje například zkusit namočit hadřík do benzínu nebo metylalkoholu. Když jde o bílé oblečení tak můžete použít citrónovou šťávu, ovocný ocet, zkrátka kyselého. U barevných látek hrozí, že flek sice zmizí, s ním ale i barva kolem. Říká se že pomůže i namočit přes noc do mléka a následně vyprat.

Skvrny od trávy lze někdy odstranit naprosto bez problémů a jindy naopak odolají. My jsme použili prací prášek od Eurony a výsledek si můžete prohléhnout na fotografiích dole. Těšíme se na Vás příště.

.

.

(Pro zvětšení klikněte na obrázek.)

fotoumyvadlo/1/img_5412.jpg

fotoumyvadlo/1/img_5421.jpg

fotoumyvadlo/1/img_5426.jpg

fotoumyvadlo/1/img_5433.jpg

fotoumyvadlo/1/img_5438.jpg

A co vy? Jaký prací prášek nebo jiný přípravek se vám osvědčil? Už jste vyzkoušeli prací prostředek od Eurony?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/222.jpg

Joomla SEF URLs by Artio

Archiv článků