Také perete

Peru s Euronou

Jak na našem webu tak i mailem dostávám dotazy typu - jak vyprat tu nebo onu skvrnu na prádle nebo jaký prací prášek používám. A právě proto jsem napsala tento článek :)

Zde uvádím prací prostředky, které najdete u nás doma :)

Prací prostředek na bílé a světlé, 2750 g

Tento prací prášek používám ze všech nejčastěji - na klasické špinavé prádlo, které dávám na 40 - 60 °C + aviváž. Prášek na bílé prádlo jsem dostala jako dárek a od té doby mu jsem věrná :) Nejlepší kombinace je s multifunkčním agentem také od Eurony a  bílé ručníky, utěrky, nátělníky jsou dokonalé :)

 

Tekuté prací prostředky používám na barevné, černé a jemné bílé prádlo: 30 - 40°C. U těchto výrobků nepoužívám aviváž. Prádlo hezky voní i tak :) Spodnímu prádlu jsou velmi šetrné. Kvalita prášku v luxusním gelu :)

Na vlnu a pletené oblečení. K tomuto typu prádlu také nepoužívám aviváž, tekutý prostředek voní krásně sám o sobě :) Dávám na 30°C.

Multifunkční agent na skvrny. Na skvrny je fakt dooobrý :) U nás nesmí chybět. Kupuji pravidelně :) S multifunkčním agentem mám opravdu výborné zkušenosti. Používám malé množství přímo na oblečení nebo nasypu do bubnu pračky.

A na závěr pár fotek :)

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2015/fotoprasky/01.jpg  http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2015/fotoprasky/02.jpg

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2015/fotoprasky/05.jpg  http://kosmetika-drogerie.deni.cz/eurona2015/fotoprasky/06.jpg

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/222.jpg

 

Joomla SEF URLs by Artio

Archiv článků