Multi Level Marketing (MLM)

Nejprve něco k významu tohoto slova. MLM je velice starý marketingový systém. Moderně se mu proto často říká network marketing. Dnes totiž ke svému šíření většinou využívá internet. V českém překladu je to víceúrovňový marketing.

 

Nyní pojďme k tomu nejdůležitějšímu, a to k tomu, co to multi level marketing je. Nazývá se tak forma distribuce výrobků nebo služeb, která je založení na kombinaci přímého prodeje a víceúrovňové výplaty provizí.

 

Hlavním cílem je zkrácení distribučního řetězce. Nejlépe pokud zboží putuje přímo od výrobce k zákazníkovi. Výrobce nebo dodavatel služeb vytváří co nejlepší podmínky pro přímou distribuci přímo k zákazníkovi. Obvykle tak rychle vzniká síť nezávislých distributorů. Ti jsou odměňování za získání dalších zákazníků a prodejců. Za každý prodaný výrobek máte provizi. Pokud se s někým domluvíte, že bude také prodávat, tak máte i část provize za výrobky které prodá on. Tím rychle vznikne mnohovrstevní struktura prodeje.

 

Obvykle je tato forma prodeje účinnější a levnější než klasický distribuční řetězec. Běžná distribuce zboží se skládá z velkoskladů, velkoobchodů, reklamy atd.

V našem případě pokud použijete multilevelmarketing, tak ušetříte část peněz za distribuci. Tyto peníze se obvykle však zase z části vyplatí na provize v MLM síti. Zbytek uspořených peněz obvykle využije výrobce na snížení prodejní ceny výrobku.

Ještě jednou tedy na závěr shrneme rozdíl mezi normální a multilevel distribucí. Normální cesta výrobku je do velkoobchodu, skladu, přes dealery do maloobchodů a odtud nakonec ke konečnému spotřebiteli. Navíc se musí masivně investovat do reklamy.

MLM ušetří tuto dlouhou cestu. Výrobek jde jen od výrobce k zákazníkovi. Ušetřené peníze se dělí mezi výrobce a jeho distribuční sít.


Doporučujeme si více vygooglovat nebou kouknout zde:

www.multilevelmarketing-mlm.deni.cz

 

Komentáře   

-1 #4 Lucie Mrkvičková 2014-09-08 20:47
Zaujala mě myšlenka multilevlu, takže to zkusím. Prý je Eurony ten nejlepší multilevel tak uvidíme. :-)
Citovat
-1 #3 Sendy 2014-08-29 15:15
Já naopak multilevel moc nemuím, ale výrobky od Eurony mám moc ráda. :-)
Citovat
-1 #2 M.Jarošová 2014-07-27 23:37
MLM mám ráda, nevidím na tom nic špatného, prostě mám peníze za doporučení dál.
Citovat
-1 #1 Janička Drzdová 2014-07-20 12:19
MLM je dobrý nástroj jak vydělat peníze. a Prachy Vám dají tu mocrealizovat Vaše sny. Každý by chtěl žít bohatší a svobodnější život.

Jednoduchý a spolehlivý výdělek se obvykle špatně hledá! Ale jde to, znám lidi co si sehnali zajímavý pasivní měsíční příjem a už jsou jak se říká za vodou. Mnoho Euroňáků je toho živoucím důkazem.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků