Multi Level Marketing (MLM)

Nejprve něco k významu tohoto slova. MLM je velice starý marketingový systém. Moderně se mu proto často říká network marketing. Dnes totiž ke svému šíření většinou využívá internet. V českém překladu je to víceúrovňový marketing.

 

Nyní pojďme k tomu nejdůležitějšímu, a to k tomu, co to multi level marketing je. Nazývá se tak forma distribuce výrobků nebo služeb, která je založení na kombinaci přímého prodeje a víceúrovňové výplaty provizí.

 

Hlavním cílem je zkrácení distribučního řetězce. Nejlépe pokud zboží putuje přímo od výrobce k zákazníkovi. Výrobce nebo dodavatel služeb vytváří co nejlepší podmínky pro přímou distribuci přímo k zákazníkovi. Obvykle tak rychle vzniká síť nezávislých distributorů. Ti jsou odměňování za získání dalších zákazníků a prodejců. Za každý prodaný výrobek máte provizi. Pokud se s někým domluvíte, že bude také prodávat, tak máte i část provize za výrobky které prodá on. Tím rychle vznikne mnohovrstevní struktura prodeje.

 

Obvykle je tato forma prodeje účinnější a levnější než klasický distribuční řetězec. Běžná distribuce zboží se skládá z velkoskladů, velkoobchodů, reklamy atd.

V našem případě pokud použijete multilevelmarketing, tak ušetříte část peněz za distribuci. Tyto peníze se obvykle však zase z části vyplatí na provize v MLM síti. Zbytek uspořených peněz obvykle využije výrobce na snížení prodejní ceny výrobku.

Ještě jednou tedy na závěr shrneme rozdíl mezi normální a multilevel distribucí. Normální cesta výrobku je do velkoobchodu, skladu, přes dealery do maloobchodů a odtud nakonec ke konečnému spotřebiteli. Navíc se musí masivně investovat do reklamy.

MLM ušetří tuto dlouhou cestu. Výrobek jde jen od výrobce k zákazníkovi. Ušetřené peníze se dělí mezi výrobce a jeho distribuční sít.


Doporučujeme si více vygooglovat nebou kouknout zde:

www.multilevelmarketing-mlm.deni.cz

 

Komentáře   

-1 #4 Lucie Mrkvičková 2014-09-08 20:47
Zaujala mě myšlenka multilevlu, takže to zkusím. Prý je Eurony ten nejlepší multilevel tak uvidíme. :-)
Citovat
-1 #3 Sendy 2014-08-29 15:15
Já naopak multilevel moc nemuím, ale výrobky od Eurony mám moc ráda. :-)
Citovat
-1 #2 M.Jarošová 2014-07-27 23:37
MLM mám ráda, nevidím na tom nic špatného, prostě mám peníze za doporučení dál.
Citovat
-1 #1 Janička Drzdová 2014-07-20 12:19
MLM je dobrý nástroj jak vydělat peníze. a Prachy Vám dají tu mocrealizovat Vaše sny. Každý by chtěl žít bohatší a svobodnější život.

Jednoduchý a spolehlivý výdělek se obvykle špatně hledá! Ale jde to, znám lidi co si sehnali zajímavý pasivní měsíční příjem a už jsou jak se říká za vodou. Mnoho Euroňáků je toho živoucím důkazem.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky