ÚSPĚŠNÝ PLÁN BUDOVÁNÍ KARIÉRY

Odměna za budování obchodu

Obchodní přirážka

Obchodní přirážka je ve 3 stupních A (20%), B (25%), C (30%) podle výše Vašeho celkového objemu osobního obratu v katalogových cenách za předchozí měsíc (zahrnují se pouze výrobky s bodovou hodnotou).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/manual1.png       http://kosmetika-drogerie.deni.cz/manual2.png

Provize z vlastního a skupinového obratu

Každý výrobek má svůj bodový objem (BO), který se Vám načítá do Vaší celkové osobní prodzkce za měsíc a zároveň do celkové produkce celé skupiny. BO naleznete v ceníku výrobků Eurona.

Pro nárok na vyplacení Vaši provize za určitý měsíc je nutné zakoupit výrobky v hodnotě 100 BO (bodů) nebo zaregistrovat daný měsíc 3 nováčky s objednávkou min. za 1.500 Kč / 63 € v katalogových cenách.

Při prodeji výrobků Eurona svým známým, přátelům a rodinným příslušníkům jim můžete současně nabídnout, aby se zapojili do úspěšného prodeje či podnikání s Euronou.

Za každého, komu o výrobcích a zajímavé příležitosti řeknete a stane se Vaším klientem nebo se stane partnerem Eurona, si vždy navýšíte svůj obrat, který Vám přinese větší příjem! Tímto si budujete svoji prodejní síť, pomáháte a podporujete (zde se používá termín "sponzorování") až do Vaší úrovně 21%, kdy roste nejen Vaše skupina, ale úměrně s ní i Vaše provize.

Získáním úrovně 21% můžete ihned čerpat své Leaderské bonusy z některé své další 21% skupiny pod sebou a splňujete podmínky pro čerpání. Obhájenm úrovně 21% získáváte titul Leader a také jednorázový finanční bonus 300 €.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/manual3.png   

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/manual4.png

 

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky