Vydělávejte s Euronou stejně jako my

Přidejte se do našeho týmu a my vám poradíme, jak snadno a co nejrychleji dosahovat zajímavých příjmů. Eurona vám takovou možnost nabízí. Samozřejmě dnes to jde i jinak než, že budete jen chodit dům od domu a něco někomu nabízet a prodávat drogerii.

Co bude potřeba nejprve zařídit?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Registraci do Eurony, která je zdarma. Žádné vstupní ani jiné poplatky nebo pravidelné nákupy.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Výrobky používá každý. Nakoupíte levněji přímo od výrobce Eurony a hned můžete prodat se ziskem od 20 do 30%.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Propagujte výrobky z ekologické drogerie všude, kde to jen jde. Ukažte katalog lidem kolem sebe. Inzerujte na internetu. Pište praktické články např. Jak ušetřit za drogerii + si ještě přivydělat.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Registrujte pod svým jménem do Eurony další zákazníky.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Motivujte. Půjčte katalog. Nabídněte úsporu peněz za drogerii a možnost zajímavého příjmu.

Díky internetu to lze dnes dělat velice jednoduše a nemusíte se vůbec stydět ani bát odmítnutí. Tímto způsobem vaše skupina poroste až do velké šířky a hloubky.

Pokud dodržíte výše zmíněných 5 jednoduchých kroků, můžete velice rychle začít vydělávat velice zajímavé peníze. Zvažte, zda to nestojí za vyzkoušení.
 

Provizní tabulka

stupeň

body

obrat katalog v Kč

provize v Kč

3%

200

4900

95

6%

600

14700

570

9%

1200

29400

1710

12%

2400

58800

4561

15%

4000

98000

9502

18%

6600

161700

18814

21%

10000

245000

33258

 

Eurona vám přináší zajímavou možnost, zajistit si stálý příjem, abyste časem nemuseli chodit do zaměstnání. Máte tedy život ve svých rukou a je na vás, jak s ním naložíme. Nabízíme vám časovou a finanční nezávislost.


A jak toho dosáhnete?

Vyzkoušeli jsme a můžeme potvrdit, že máme: prověřený provizní systém, kvalitní produkty, produkty vhodné pro každého, bez rizika, bez závazků a s okamžitým ziskem až 30 %.

Přes internet vám poskytneme kompletní zázemí a podporu jak vydělávat. Nejste omezeni časem, místem, a možnosti příjmu jsou také neomezené. Učte se od zkušených a úspěšných. Eurona je podle nás lepší než jiné firmy, díky tomu že ještě není tak známá. Mnoho firem je v ČR jež druhou dekádu a jejich výrobky již prodává nebo prodával kde kdo. U takového Avonu nebo Oriflame je dnes velmi těžké se prosadit. Poptávka po koncentrované drogerii ještě není tak nasycena.

Máte pro vás nachystanou perfektní příležitost. Čím dříve začnete, tím rychleji úspěchu dosáhnete. Nabídnete pouze lidem kvalitní ekologickou drogerii. Už vám v nějakém jiném obchodě nabídli provizi za to, že k nim přivedete další zákazníky, aby si koupili zboží právě u nich. Tento multilevel systém distribuce není ničím novým, naopak jde o systém několikrát ověřený v jiných odvětvích jako, banky, pojišťovny, čerpací stanice atd. Pokud máte chuť a dostatek výdrže obětovat několik měsíců práci. Úspěch se jistě dostaví.

Drogerii můžete nabídnout jak lidem ČR, tak v zahraničí. Stačí jim jen nabídnout ekologicky šetrnou drogerii s možností slevy, za to že se registrují. Pak už je stačí jen motivovat aby Euronu šířili dál. Tohle přece zvládne každý. Nikdo nerad něco prodává, ale ušetřit peníze chtějí všichni. Poskytněte tyto informace dál, rozešlete je emailem a uvidíte, kolik zájemců se vám velmi brzo ozve.

 

Komentáře   

-1 #1 Yveta Drobná 2014-08-22 16:40
Odměňovací systém u Eurony mě přijde jednoduchý přehledný a celkem zpravedlivý.
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků