Pár krátkých informací o společnosti Eurona

Eurona je rychle rostoucí česká společnosti který již po mnoho let vyrábí drogerii na východě Čech. Firma využívá MLM k distribuci svých výrobků. Jde o prověřený model distribuce přes systém přímého prodeje, stejně jako například Oriflame nebo Avon atd.

Výrobky můžete zakoupit i v okolních zemích jako je Slovensko nebo Polsko. Společnost si drogerii sama vyrábí a hned přímo z výrobní linky jsou baleny, na cestu  vám. Šetrnost výrobků k životnímu prostředí již zmiňujeme jinde. Bez obsahu chlóru, formaldehydů a fosfátů, navíc netestované na zvířatech.

Firma postupně vstupuje na okolní trhy, naví i v České republice má veliký růstový potenciál. Mnoho lidí výrobky stále vůbec nezná a povědomí o formě je velmi malé. Není problém najít nové zákazníky na rozdíl od jiných zavedených MLM, které jsou a trhu již po let. Adresa sídla: EURONA, s. r. o., Havlíčkova 285, 549 31 HRONOV.

V krátkosti ještě něco z historie společnosti Eurona by Cerny

Firma působí oblasti MLM a přímého prodeje drogerie již několik let. Majitel je Lukáš Černý který se již od mládí spolu s bratrem zabývat výrobou a výzkumem drogerie a kosmetiky. Eurona s.r.o. byla založena v roce 2003. Bratři Černí se výrobou a výzkumem drogerie zabývali již od roku 1995. Cílem bylo vždy klást velký důraz na ekologii a koncentrovanou sílu.

Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

Česká ekologická drogerie Eurona by Cerny
Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.

Masážní křesla. Dioptrické brýle online Autorádia, reproduktory RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná prodejna Rybářské potřeby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná prodejna

Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky