Hodí se Eurona i pro mě?

Jsme přesvědčeni, že se výrobky od Eurony hodí pro každou domácnost. Jak je to ale s výdělkem? Tady sice nelze říci, že je to nabídka pro každého, ale proč to nezkusit? Začátek spolupráce je téměř bez investic. A pokud to nevyjde, tak máte aspoň slevy na zboží, avšak nejste nuceni k žádným povinným nákupům.
 
Přímý prodej úspěšně využívá mnoho firem po celém světě. Nebojte se nabídnout koncentrovanou ostatním ekologickou drogerii za dobré ceny. Eurona nabízí možnost teoreticky neomezených možností příjmů. Nesvazují vás žádné limity ani hranice. Otevírá se vám svět finanční nezávislosti. Férově nastavený odměňovací systém kde získáte až 21% z obchodního obratu své skupiny. Provize z vlastního prodeje 20% až 30% obchodní marže (výsledná cena = ceníková cena / 1,2). Registrace vás nezavazuje k žádným odběrům.

Získejte trvalý pasivní příjem z vaší skupiny. Rádi s vámi navážeme těsnou i volnou spolupráci a poradíme vám, jak úspěšně začít v budování týmu. U nás nejsou žádné startovací balíčky. Kontaktujte nás pro více informací.

Komentáře   

0 #1 Adél 2014-08-01 21:11
Mě se to líbí a zkusím to. Těším se na spolupráci ;-)
Citovat
Joomla SEF URLs by Artio

Přátelé

 

 

Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Pokud nechcete spolupracovat s námi tak zkuste Domácí práce. Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. inzerce na volná pracovní msta, různé brigády atd. Hledáte letní brigádu? Sezóní i dlouhodobé Brigády. Podnikání, multi level marketing to jsou stránky o MLM, Eurona je také MLM ale o tom jinde. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přeložili jsme pro Vás fanstránky Eurony i do dalších jazykových verzí.  Stejně, tak jako můžete objednávat Euronu v Polsku a na Slovensku. Máme pro vás i Slovenské a Polské stránky.  Oficiální web Eurona by Cerny

Archiv článků